Şanslı Herif

• Konuyu başlatan DeletedUser64249
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64249

Ziyaretçi
Bir köy alırken sadakat tam 0'a indiğinde şanslı herif başarısı kazanılıyor. Neden bu başarının adı şanslı herif . Bir kadın olarak oyunu oynuyorum fakat oyun hep erkekler üzerine kurulu. Cinsiyet ayrımı yapılıyor. Başarının adı bile herif..

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Bence de haklısın değiştirilmeli. Zaten kelime anlamıda hoş değil. Her ne kadar erkeklere hitap etse de kim olduğu bilinmeyen, insana güven vermeyen, aşağı görülen, bayağı, kaba saba kimse olarak damga yemek hoşuma gitmiyor.

DeletedUser60347

Ziyaretçi

james brown'dan it's a man's world parçasıyla öneriye saygılarımı sunuyorum.

myw**

Dük
bu konuyu kafaya takıp forum hesabı acıp buraya bunu belirten bayan arkadaş ve o yazıyı her gördüğünde kaba saba damga yediğini düşünen bir arkadaş , belki de sorun bizdedir sebastian bilmiyorum

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Profildeki pek çok başarıda da erkek resmi var Lider,Fetih,Armaları Ele Geçir vs. :D

DeletedUser64249

Ziyaretçi
Ne var bunda ben ayrımcılığın ortadan kalkmasını istiyorum

DeletedUser63757

Ziyaretçi
bu konuyu kafaya takıp forum hesabı acıp buraya bunu belirten bayan arkadaş ve o yazıyı her gördüğünde kaba saba damga yediğini düşünen bir arkadaş , belki de sorun bizdedir sebastian bilmiyorum

"İnsanlar mizah ve şaka yapabilirler. Fakat bazı konular vardır ki onlar asla şakaya gelmez. Orada ciddî olmak insanlık borcudur. Bükrenurla alay edemezsin. Feminizmle eğlenemezsin. Eşitliği mizah konusu yapamazsın. Kadınların üstünlüğünü hiçe sayamazsın. Bunlar feminist mukaddesattandır. Feminist mukaddesatı olmayan millet, millet değil hayvan sürüsüdür..."

DeletedUser64746

Ziyaretçi
"Herif"

Osmanlı zamanında ticaretle uğraşan insanlara söylenirdi,günümüze kadar gelmiş.Ne var ki bunda bu kadar rahatsız olunacak ?
Belkide bu oyunu oynayanların %95'i erkek olduğu için tercih bu şekilde olmuştur

myw**

Dük
"İnsanlar mizah ve şaka yapabilirler. Fakat bazı konular vardır ki onlar asla şakaya gelmez. Orada ciddî olmak insanlık borcudur. Bükrenurla alay edemezsin. Feminizmle eğlenemezsin. Eşitliği mizah konusu yapamazsın. Kadınların üstünlüğünü hiçe sayamazsın. Bunlar feminist mukaddesattandır. Feminist mukaddesatı olmayan millet, millet değil hayvan sürüsüdür..."

walla hiç bişi anlamadım ama sen haklısındır imamcım :)

DeletedUser60347

Ziyaretçi
öneri her ne kadar ufak ve tatlı bir yakınma olarak görünse de, aslında üstünde durulması gerekilen bir sorun. bakış açısının anlaşılmasına yardımcı olmak açısından, çok fazla değil sadece 18 dakikalık bir video. podcast niyetine dinlemenizi öneriyorum. iyi forumlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.