ŞamariaNs

rascal125

Ağır Atlı
hocam 250-300 kişi ne ya aşiret kavgasına mı giriyorsunuz :p bari x tanesi as oyuncu gerisi otherss deseydiniz :D neyse başarılar

300 Sparta.

Mızrakçı
Şamar yemek istiyorsanız bölgenizi dünya göbeğine ayarlayın arkadaşlar.

Ayrıca ben 2005 ten beri aktif olarak oynuyorum şamar klanları ile denk geldiğimi hatta duyduğumu bile sanmıyorum ki 300 kişilik kadrodan bahsediyorsunuz

Dünyayı dar etmeye geldik. Hepinizi bekleriz w50 ye.

**BayRam**

Ağır Atlı

Ayrıca ben 2005 ten beri aktif olarak oynuyorum şamar klanları ile denk geldiğimi hatta duyduğumu bile sanmıyorum ki 300 kişilik kadrodan bahsediyorsunuz

Yani :) aktif oynadigini dusunuyorsan yaniliyorsun ben de seni tanimiyorum.:) biz oysa ki 2004tte kurulduk :p

Taksicinin biri yolda bir lamba bulmuş. Ovalayınca içinden bir cin çıkmış ve demiş ki;
-Bir dilek hakkın var, dile benden ne dilersen.
Taksici malum İstanbul trafiğinden bıktığı için cine söylemiş dileğini;
-O zaman İstanbul'daki bütün yolları 4 şeritli yap!
Cin bu isteğe şaşırmış, biraz düşünmüş ve;
-Bu çok zor bir istek, bunu yapmam çok zor, sen biraz daha kolay birşey iste, demiş.
Taksici bunun üzerine;
-Madem öyle Şamar girdiği bir worldde başarılı olsun, deyince, cin taksiciye sormuş;
-Yollar kaç şerit olacaktı?

Bayram sana başarılar diyesim var ama şansımı da çok zorlamak istemiyorum kardeşim sjsjsjsjsjsjsj :D

:) bak bak laflara bak :) hic yakistiramadim abi :))

Bayramcım bu 200-250 kişinin icinde ben yokum degil mi

Yok eğer varsam 26 puanın altına düşülebiliyor ise o puana düşücem :p

myw**

Dük

Hocam sen neden her klanın başlığında ileri geri ve kısmen aşağılamaya çalışan yorumlar yapıyorsun sıkıntı ne ? Ben seni de oynadığınız klanıda hiç görmedim.

**BayRam**

Ağır Atlı
Hocam sen neden her klanın başlığında ileri geri ve kısmen aşağılamaya çalışan yorumlar yapıyorsun sıkıntı ne ? Ben seni de oynadığınız klanıda hiç görmedim.
Gokhancim bu arkadas ruhen ve zeka yonunden sagligi yerinde degil.O yuzden cok takma canim bu tur insanlari topluma katmaliyiz.O yuzden sorgulamaya gerek yok :))

DeletedUser67957

Ziyaretçi
Tüm klanlara yeni açılacak dünyada başarılar.