ŞamariaNs Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser58583
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58118

Ziyaretçi
klanımıza başarılar düşmanlarımıza bol şans güzel bir savaş geçirmek dileğiyle hakkeden kazansın :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Müttefikler
MyrmdN Bitir
MirmdN Bitir
M!rmdN Bitir
MrmdN Bitir
T.b.P. Bitir
BirJop Bitir
1.Jop Bitir
Mymdn Bitir
5amars Bitir
Saldırmazlık anlaşması (SA)
Düşmanlar
GRZ~~ Bitir
Stlker Bitir
GRZ~ Bitir
GAREZ Bitir
Stker* Bitir
GaZoZ Bitir
Stlkr Bitir
~GRZ~ Bitir
Stlk- Bitir
Stlk/ Bitir
~GRZ Biti

şöyle tazeleyelim.Son durum.

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Müttefikler
MyrmdN Bitir
MirmdN Bitir
M!rmdN Bitir
MrmdN Bitir
T.b.P. Bitir
BirJop Bitir
1.Jop Bitir
Mymdn Bitir
5amars Bitir
Saldırmazlık anlaşması (SA)
Düşmanlar
GRZ~~ Bitir
Stlker Bitir
GRZ~ Bitir
GAREZ Bitir
Stker* Bitir
GaZoZ Bitir
Stlkr Bitir
~GRZ~ Bitir
Stlk- Bitir
Stlk/ Bitir
~GRZ Biti

şöyle tazeleyelim.Son durum.

Bu Sadece Şamarın Mı Yoksa Sizin Klanların Tamamının Mı Diplomasisi :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu samar klani dehset klanina benziyor hacli ordusu gibi bide bu samar bazi hemen hemen cogu marketten maden aliyor yoksa bos klan adamlar yagma yapmayi dogru duzgun bilen yok sizin gibiler anca klanlar calisir yazik o paralara

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Düşmanlar
GRZ~~ Bitir
Stlker Bitir
GRZ~ Bitir
GAREZ Bitir
Stker* Bitir
VİRÜS Bitir
GaZoZ Bitir
HERDEM Bitir
Stlkr Bitir
~GRZ~ Bitir
Stlk- Bitir
Stlk/ Bitir
~Ksrg~ Bitir
V1RÜS Bitir
~GRZ Bitir
*Ksrg* Bitir
HRDM Bitir
-GRZ- Bitir

güncel.

DeletedUser60284

Ziyaretçi
bizide düşman eklemişler hiçte haberimiz yok başarılar :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
:) bugün ne aldın sen senin yorumlamaların dikkati mi çekti savaş ilanı var müttefik mi eklemeliydim :))N

DeletedUser60284

Ziyaretçi
dikkatimi çekmemiş fark etmemiştm çok iyi yapmısın ben bişi almadım da sen alacağını c4 te aldın zaten:)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
dikkatimi çekmemiş fark etmemiştm çok iyi yapmısın ben bişi almadım da sen alacağını c4 te aldın zaten:)

Aahahaha muhabbetti nereden nereye çekiyor,harbiden normal kafaylamı yazıyorsun ayrıca ben ne almışım c4tte :):) anlat hele :)

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Aahahaha muhabbetti nereden nereye çekiyor,harbiden normal kafaylamı yazıyorsun ayrıca ben ne almışım c4tte :):) anlat hele :)

anlatacak bişi yok ukala ukala cvp verirsen karsılıgını tabiki göreceksin ki ben anormal bişi yazmamıstım nys hadi görüşürüz kolay gele size tekrar başarılar

DeletedUser58583

Ziyaretçi
anlatacak bişi yok ukala ukala cvp verirsen karsılıgını tabiki göreceksin ki ben anormal bişi yazmamıstım nys hadi görüşürüz kolay gele size tekrar başarılar

1.si Bir laf ediyorsun devamını getir.

2.si Ben bir şey yazarken daha klanından haberin yok.

3.sü Ukalalıkla ne alakası var,şuan saçmaladığından haberin dahi yok.Anormali bırak normal bir yazın yok.

4.sü Teşekkür ederim,size de başarılar.

DeletedUser60284

Ziyaretçi
tartışma amaçlı yazmamıstım ondan uzatmaya gerek yok dostum , dediğim gibi düşmanları takip etmiyorum düşman oldugumuzu fark etmedim burda gördüm bunu belirttim sen ne kullanıyorsun demek hoş olmayan gereksiz kelime kalabalıgı gerek yok

DeletedUser58583

Ziyaretçi
tartışma amaçlı yazmamıstım ondan uzatmaya gerek yok dostum , dediğim gibi düşmanları takip etmiyorum düşman oldugumuzu fark etmedim burda gördüm bunu belirttim sen ne kullanıyorsun demek hoş olmayan gereksiz kelime kalabalıgı gerek yok

Önemi yok,ben tartışme meraklısı bir insan değilim.