ŞamariaNs Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser58583
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Düşmanlar
Stlker Bitir
Stker* Bitir
Stlkr Bitir

hadi bismillah.Başarılar.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Müttefikler
MyrmdN Bitir
MirmdN Bitir
M!rmdN Bitir
MrmdN Bitir
T.b.P. Bitir
Jopcu Bitir
Jop Bitir
Saldırmazlık anlaşması (SA)
Düşmanlar
Stlker Bitir
Stker* Bitir
Stlkr Bitir

Tamamı bu şekildedir.Herkese başarılar.Şimdiden.

DeletedUser28743

Ziyaretçi
1ay olmadan savaş olması mantıklı gelmiyor bana ama tabi sizin bileceğiniz iş

Tanımsız

Okçu
1 ay mı :D
1 haftaya köy alınır :D Stalker ile çok iç içeyiz savaş olmaması imkansız.
Başarılar

musa4113

Kılıç Ustası
Abi gerçekten 8 klan nedir ya.Daha ilk günden....
sizin çekirdek ekip 200-300 kişi falan mı anlamadım :D

DeletedUser27784

Ziyaretçi
basarılar arkadaslar hayırlı olsun iki klana da :)

Luciferr

Dük
Klandan bir arkadaşım sunu söylemişti gün içerisinde:''Uzun zaman sonra eski oyuncu sıfatıyla girmiş oyuncuları da pis diplomasilerle katledip oyuna küstürecekler.Önce w27 de Mir şimdide w34 te stalker. ''

Kusura bakmayın ama haklıymış.

Klandan bir arkadaşım sunu söylemişti gün içerisinde:''Uzun zaman sonra eski oyuncu sıfatıyla girmiş oyuncuları da pis diplomasilerle katledip oyuna küstürecekler.Önce w27 de Mir şimdide w34 te stalker. ''

Mir klanı için konuşucam,eski oyuncu sıfatı sadece 50k civarı pre harcayıp barbar toplayıp 1 günde 10k yapmakla eş değerse kusura bakmayın istiyorsa oyunun kurucusu olsun oyuna küssün de gitsin de.Stalker için söylemedim üstlerine alınmasınlar lütfen.Ama mir klanının eski oyuncu dediğiniz oyuncuları 50k pre basıp barbar geliştirip farmwille oynayan oyunlardı.

Luciferr

Dük
Belkide öyledir Mir klanın oyun stilini cartını curtunu bilemem, alıntı yaptım sadece

DeletedUser58583

Ziyaretçi

Ne diyosun oguz Allah icin .. Benim 8 klanim var ise 2 si premium kasmaya gelmiş arkadaşımız , dostumuz . Almayalim mi ?

Stalker de 5 klan nop 6 klan . Dumrul rest de 6 7 klan olcak . Simdi burada laf yiyen biz mi oluyoruz . Yada siz laf vurmak istediğinize mi bahane ariyorsunuz anlamadım ki .. Tamamen klanı 6 ya dusurelim . O zaman konuşuruz hadi eyw . Bu ikincisi genele hitaben soylenmistir.

DeletedUser56381

Ziyaretçi
Basarilar arkadaslar her iki taraf icinde hayirlisi olsun..zevkli bir savs olcak merak ediyorum..