ŞAMAN

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
zamanında 1.2.3.4 ve 17. dünya ya kadar güzel bir oyun sergilemiştir. Kapak , S.İ.S , Gölge , 1453 klanları ile muhteşem zaman geçmiştir. eski oyuncular var ise buyrum hep beraber eskileri canlandıralım....

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Artık Şaman gibi müko klanlar yok Vegas gerçeği var. Sülalecek bir dünyaya girip dünyanın %75'ini kontrol eden ezik takımından bahsediyorum elbette :)

Lv snapula

Mızrakçı
Bu klan kimmis diye bakalim selam verelim diye giriyoruz bi zirlama sesi bi aglaklik burda da..

Hayirli olsun. Bol keyifli bi server dilerim @mkalayci

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
Şaman biz yokken yok diyebilirsiniz. artık varız ve elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz... bizden sonra kurulan Şaman klanı eski oyuncular mevcutmuydu bilemiyorum. ama eski oyuncular şuan mevcut yaşayarak görelim herkese başarılar. ayrıca bizim zamanımızda kendi oyuncularımıza puan için saldırmıyorduk saldırı altında olduğunda gerektiğinde köyümüzü feda edip onu korurduk. kısaca bizim amacımız birlik ve beraberlik tabi ki dostluk. gerisinin bir önemi yok.

*Angel of Death*

Kılıç Ustası
w3 de varmıydı bu klan ? eski hesabımla w3de şaman diye bir klanda bulunmuşum bu klanlamı alakalı acaba :))

vagamho

Acemi
17 de oynamıştım ŞAMAN la güzel insanlar vardı.Ama yöneticile erken hesap sil yapıp bizi üzmüşlerdi yanlış hatırlamıyorsam