Şaman Klanları Genel Açıklama

Ronin-

Mızrakçı
ederin 3 kuruş havan 1500 kuruş abicim ya bıkmadın mı her dünya boş boş açıklama yapmaktan. güvenlik kamerası görsen basın açıklaması yapacaksın yoksa yapıyo musun:D niye kendini bu kadar mühim ve bir "şey" zannediyorsun klanlar ahalisi olarak anlayamıyoruz biladerim

Biladerim Türkçe hocana selamlar olsun :) Sende konuşabilsen sende açıklama yapardın muhtemelen. Ama aranızdaki fark bu sanırım :)

Morted

Kılıç Ustası
Şaman başkanıda belirtmiş kalabalığı yönetmek zor oldu diye bu noktada klan başkanımız dağıstanlıyı tebrik ederim.

ulrich .

Yasaklı
sana yazmış olsaydı cuk otururdu bu yorumu.Çekil şuradan midemi bulandırma benim. kolay kolay kimseden iğrenmem de seni görünce harbiden kusasım geliyor.

Gördüm de senin kadar yüzsüzünü görmedim. adam 10 yılda hiç mi değişmez. anca boş anca boş. Mesaj atmadığın adam mı kaldı, ulan sana yüz vereceğimi bilsen bana bile yazacaktın.

bu mesajı yazdım diye de kendime kızacağımı biliyorum. neyse sevin hadi adam yerine koydum da cevap yazdım sana.

EİBO-UNUS

Casus
Bizim tarafta pek savaş olmadı bıreysel çekişmeler oldu bugün giren opumuz vardı gönül isterdi biraz savaşalım . Sallapatıye yakın opları mükemmel hale getirelim .
Saman klanından sevdiğim saydığım arkadaşlara abilere selam olsun . Herseye ve herkese rağmen seviyeniz için teşekkürler .