~ŞAHi~-BizKimiz VS Paşa-Tubby-Alamut

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Süper zeka ancak öyle yazarsın klavyeden seviyesiz seviyesiz. Normalde karşıma çıksan, korkudan altına işersin, klavyeden at tut bakalım. Seni ciddiye aldığımı falan mı sanıyorsun sen :D Uzaaaaaaaaaaaaaa :D

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Ragıp oynamadığın dünyada tartışmaya girmeyi başarmışsın. Senin karakterin de bu işte... Adını yanlış söyledim galiba Regaip miydi Rüstem miydi Ragıp mıydı hep karıştırıp duruyorum.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Şecaattin la benim adım, ne adamsın ya :D Böyle ergenlerle eğlenmeyi seviyorum biliyorsun :p

TyPHonE

Yasaklı
Ula kamil senin ki başkasının ... girmek gibi bişey terbiyemi bozdurma benim sen halt yedin la opta topladığınız adamlar pasif adamlar onada eyw sonuçta klan oyuncusu sor bakalım aktif olup da oyuna bakan kaç kişiden köy aldınız ?? Hele sennn ne halt yedin kapının mandalı bile olamasın sor bakalım kaç mis kestirmişler aktif olandan kaç köy almışlar onada eyw op yaptınız köy aldınız verdnz eeyy şeftali oğlu sen ne hal yedin kaç aydır sınırız sen ne yaptın ?? Burda çıkıp boş keseden atıyorsun op yüzünden değil abilerine sor köyleri bile kendimiz veriyoruz hak eden oynasın tebrik edip güzel ve muhabbet ediyoruz sana giren çıkan ... lalesi

Önce adam olmayı öğren tamam mı?

Bana gelince yaptığınız opta 3 mis arası giren kişiyim ben tamam mıdır boş konuşma sana sadece şunu söylüyorum AĞLAMAKTA ÖZGÜRSÜN,GİT VE AĞLA!

DeletedUser64562

Ziyaretçi
Sen mi girdin ula Paşa'dan adamlar gelip mis arası yapıyordu git kumda oyna abisi :))

DeletedUser64562

Ziyaretçi
Endoplazmik hadi abisi klana tekrar gelip yalakalığı bu defa bize yaptın

Korkudan ha zıahauhauaj ula bebe misin yetişkinmisin hadi yavrum hadi:)))
Ateş olsan ne yazar koçum

AvB.

Hafif Atlı
Ya sen beni çok şaşırtıyosun he böyle asalaklarla niye uğraşıyosun sen canın çok mu sıkılıyor annem senin

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Çocukluğuma döndüm sanırım. Küçükken hamamböcekleri ile oynamayı çok severdim. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

DeletedUser64857

Ziyaretçi
Yıllardır takip ettiğim sevdiğim klan şahi ye başarılar :)

LaFleur01

Baltacı
Savaşı kaybettik arkadaşlar fazla konuşmaya gerek yok tabi bizi rakip yenmedi kendi kendimize kaybettik hazer bey sağolsun psikolojik baskı kurmasını çok iyi biliyor içten yıktı bizi kalanlar dehşetten devam edecektir iyi günler dilerim.

bu arada yaz tatilinde dinlenmeyi düşünüyoruz bir kaç world es geçip son worldümüzü oynayıp şahi adında bir daha klan kurmayı düşünmüyoruz ekibi son oynayacağımız worldden sonra dağıtmayı planlıyoruz iyi oyunlar.