ŞAH-i VS PARADOX SAVAŞ RAPORLARI

DeletedUser58891

Ziyaretçi
şahi klanları bir daha asla server kapatamıcak.
şahsı fıkrım katılan olurmu bılmıyorum
yakında mat ederler katılan olurmu bılemem
Ne Demek kapatamıcaz demeyın
De Git komda oyna.......

DeletedUser62739

Ziyaretçi
şahi klanları bir daha asla server kapatamıcak.
şahsı fıkrım katılan olurmu bılmıyorum
yakında mat ederler katılan olurmu bılemem
Ne Demek kapatamıcaz demeyın
De Git komda oyna.......

Eibo asla kapatamaz sancak varken kimse favori deil sahi ile dalga geçme hafife alma asla rakibini w34 te onumuzde titreyen eibo asla kapatamaz

Monarch Of Gloroius

Kılıç Ustası
he bu favorilerimden biridir :)

evet beyler işin şakası bi yana şahi klanı cok küçümsedi pre bilmem ne diye kendince bahanelere sığındı ama istedikleri bahaneye sıgınabilirler farketmez bizim için biz sahinin koylerını alıp cokusunu izlerken onlar sadece laf kalabalıgı yapmaya devam edebilirler biz işimize bakıyoruz iyi oyunlar .)

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    70,1 KB · Görüntüleme: 47

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
he bu favorilerimden biridir :)

evet beyler işin şakası bi yana şahi klanı cok küçümsedi pre bilmem ne diye kendince bahanelere sığındı ama istedikleri bahaneye sıgınabilirler farketmez bizim için biz sahinin koylerını alıp cokusunu izlerken onlar sadece laf kalabalıgı yapmaya devam edebilirler biz işimize bakıyoruz iyi oyunlar .)

hacım
- ShenSter - heimdall'ın yeni hesabı bu değil mi ? Çaylak kalkmadan 4 köy almış mesela.
Ben bunu gördüğüm an kendime sordum ben ne yapıyorum diye :) umarım anladın beni.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
oyun kurallarından ziyade rekabetin eşit olmaması sıkıntı benim için.

Zamazingo sana gelirsek yapma be güzel kardeşim. Gerek yok böyle hırsa,yüzünü görmediğin insanları yalamana. Bak bana ne kadar rahatım umurumda değil kimse :D

DeletedUser58852

Ziyaretçi

haydar abi akıyor maaşallah :D
Dün ve bugun 2 güzel köy aldı 2 güzel kesim yapıldı.Maaşallah.Dünde bunun yarısına yakın kesim yapılmıştır arkadaşlar.

DeletedUser57594

Ziyaretçi
Ne saçma bir başlık olmuş burası. Sahi rapor paylasıyor Prx gelip kavga ediyor kendi raporlarını burda paylasıyor. Burada rapor gormeye geliyoruz kavga degil. Prx baska bi baslikta rapor paylassın ve baska bir baslıkta tartışın. Teşekkurler

Monarch Of Gloroius

Kılıç Ustası
Ne saçma bir başlık olmuş burası. Sahi rapor paylasıyor Prx gelip kavga ediyor kendi raporlarını burda paylasıyor. Burada rapor gormeye geliyoruz kavga degil. Prx baska bi baslikta rapor paylassın ve baska bir baslıkta tartışın. Teşekkurler

benım ismim altındakı raparolar mevcuttur hocam benım dısımda chucky arkadaş var paradox klanında gerisi bizle alakası yoktur hocam :)