ŞAH-i VS PARADOX SAVAŞ RAPORLARI

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bana burda bişi dedinmi :D :D precilere karşı oynamak zor oyun başında idare ediceksiniz artık bizdede wow klanları var bakalım onlarda deli gibi pre harcıyo daha savaşa tam olarak başlamadık ama farklı olacağını sanmıyorum :(

Monarch Of Gloroius

Kılıç Ustası
yVOPX9.png
[/url][/IMG]
yVOPX9.png
[/url][/IMG] Adsız.png
3. köyümüzde hayırlı olsun :)

DeletedUser61863

Ziyaretçi
Hmm.

Şöyle İzliyorum'da Çırpınmaya Calisan Bi SAHİ Klanı görüyorum.

Beyler Laf Degil İcraat üretin Raporlara İyi bakarsanız Sizi Pek ciddiye almıyoruz Sanırım.

Buna Kesinlikle Karsi cikiyorum Kim olursa olsun Ciddiye almak Lazim.

Bu Biraz Rahatliktan Gelen Kesim Raporları Dikkat edin Pekte Savunma Degil Hani öylesine Denk gelmiş Raporlar.

İstatislik Bilgilerine Bi Bakarsaniz kimin önde oldugunu kiminde Bikaç raporla Millete kendini Güçlü Göstermeye Calistigini anlarsiniz.

Şunuda Bi hesaplayın Şiddetle tavsiyemdir.

Klanların Toplam üye Sayısı.

Klanların Toplamı.

Kesim Raporları ve İstatislikler.

1 köy dahi alamamişsiniz Kesimlerde arada Bir iki degil Yüzlerce Fark var Sizler gelmiş burada elinize geçen Bir kaç raporla Bişeyler yapmaya Calisiyorsunuz.

Saygım Sonsuzdur Lakin İcraatlarin en Önemlisi Kücük Seylerle Övünmekten cok İstatislikleri Görmezden gelip Karsı klanın Forumu kullanmamasını Fırsat Bilip Onlara karşı küçük düşürme Çabalaridir.

Sizler Buralarda takilmaya devam edin.

HERYER MAVİ HERYER MASMAVİ HERYER PARADOX!.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
zaten oyuna girerken 20 küsür k preyle girmiş adam :D adama 10 k koyarmı neyse bencede premium konusu kapanmalı artık oyunda parası olan oyun başında konuşuyor ileriyi görmek lazım.