ŞAH-İ ailesine ricam :D

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58852

Ziyaretçi
papi bizim burada drum böyle sizin orada ne var ne yok :D

LaFleur01

Baltacı
o değilde bu eibo paradoxa güvenerek bize savaş açtı bilek gücüyle bizimle başa çıkamazlar paradox hammadde çeker köyü toparlar ama siz öyle değilsinizki sizde 2-3 kişi ham çekiyor gerisi fos savaş istatistikleri ortada bu sadece başlangıç kabusunuz olacağız hadi eyvallah.

1 İttifak 4
2 Rakip 1

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Herşeyin hayırlısı ne nedir ne değildir göreceğiz.Zaman bunun tek koşulu...

DeletedUser61863

Ziyaretçi
Şu Paradox'a Laf Atma Çabanıza Kahkahalar Atmaktan Karnıma ağrılar Girdi LAFLEUR ve vs'lerii.

Biladerler Tutturmussunuz Bi ham cekiyorlar Tutturmussunuz bi preyle oynuyorlar Tutturmussunuz Sizi Ezecegiz.:mad:

Adama Sorarlar. Ham Çekmek Kabaaaatmııı yawww :)):(

Onuda geç . Adam Sana Diyorki Multileriniz Bunlar precileriniz bunlar Kısacası Diyorki Kuru Kalabalik.:confused::D

Sen Diyorsunki Paradox Şöyle Böyle :) Boşuna Kıvırmanın anlami varmi Nedir Bu caba ?

Ezecegiz Konusuna Gelince Ezilen kim ezen kim Burada Belli oluyor.

Bak Ben Sana Şöyle anLatayim.

Messi Topu ayagına aliyor . Karsısında Koca 11 Kişilik takim ve o top Gidiyor Gol oluyor .o_O:rolleyes:

Sonra Fok Balıkları Cok yaLnız.:eek:

Kaaaapiiiiş? ;):cool:

DeletedUser54786

Ziyaretçi
W-36 ADAM klanları adına ADAM* klanı kurucusu olarak üzerimize alıp cevap veriyoruz:eek:

Ham çekmek kabahat değil, oyun kuralları dahilinde olmak kaydı ile isteyen istediği kadar ham çekebilir:p

adama sorarlar demişsiniz,bizde cevapladık adam klanı olarak:D

DeletedUser57096

Ziyaretçi
w32 de benim diplomasi yaptığım klan hala orada sen ve Eibo neredesinz ? Ve yaş olarak aynıyız ben sana nezaman abi dedim :)

Bu adam harbiden sorunlu sataşma olmasın diyor konuyu açan kendi daha fazla yazmıcam diyip günlerdir burda boş yapanda kendisi Allah yardımcısı olsun :)) İşte sen ve senin gibiler klan yönettiği için klanınızda bulunanların emekleri hep çar çur oluyor sebebide gram strateji ve yönetimsel bilginizin olmaması. Bunun en büyük kanıtı ise w32 den sonra 3 tane server değiştirmeniz. Ve hala Hiçbirşey olmamış gibi Bu oyuna yıllardır emek veren isim olarak saygı kazanmış hatta server kapatmış ŞAHİ gibi bir klan hakkında yaptığın ithamlarla seni baş başa bırakıyorum..

Bizim Adımızı Ağzına Alma Sakın Hainlerin Arasında Yerini Aldın Sen..

DeletedUser57096

Ziyaretçi
W32 Kırbaçcısı Sizin için w37 e Gelecek Bi kaç kırbaç vurup gidicem ama şimdi değil

DeletedUser61863

Ziyaretçi
W-36 ADAM klanları adına ADAM* klanı kurucusu olarak üzerimize alıp cevap veriyoruz:eek:

Ham çekmek kabahat değil, oyun kuralları dahilinde olmak kaydı ile isteyen istediği kadar ham çekebilir:p

adama sorarlar demişsiniz,bizde cevapladık adam klanı olarak:D

haha güzeL Bi bakis acisi :D
bak Orasını unutmuşum üstadim
:p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
her zaman oyuncu kardeşlerimizin hizmetindeyiz :D

DeletedUser63127

Ziyaretçi
o değilde bu eibo paradoxa güvenerek bize savaş açtı bilek gücüyle bizimle başa çıkamazlar paradox hammadde çeker köyü toparlar ama siz öyle değilsinizki sizde 2-3 kişi ham çekiyor gerisi fos savaş istatistikleri ortada bu sadece başlangıç kabusunuz olacağız hadi eyvallah.

1 İttifak 4
2 Rakip 1

beyler bırakın bos muhabbetı de guzel savasımıza devam edelım olmamı .?

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Şu Paradox'a Laf Atma Çabanıza Kahkahalar Atmaktan Karnıma ağrılar Girdi LAFLEUR ve vs'lerii.

Biladerler Tutturmussunuz Bi ham cekiyorlar Tutturmussunuz bi preyle oynuyorlar Tutturmussunuz Sizi Ezecegiz.:mad:

Adama Sorarlar. Ham Çekmek Kabaaaatmııı yawww :)):(

Onuda geç . Adam Sana Diyorki Multileriniz Bunlar precileriniz bunlar Kısacası Diyorki Kuru Kalabalik.:confused::D

Sen Diyorsunki Paradox Şöyle Böyle :) Boşuna Kıvırmanın anlami varmi Nedir Bu caba ?

Ezecegiz Konusuna Gelince Ezilen kim ezen kim Burada Belli oluyor.

Bak Ben Sana Şöyle anLatayim.

Messi Topu ayagına aliyor . Karsısında Koca 11 Kişilik takim ve o top Gidiyor Gol oluyor .o_O:rolleyes:

Sonra Fok Balıkları Cok yaLnız.:eek:

Kaaaapiiiiş? ;):cool:

Maşallah gökkuşağı gibi üstüne birde şekilli şukullu hayran kaldım :p