İyi Olan Kazansın

Nando54

Acemi
sana da iki uc sey soleyip bu baslikta daha yazmayacagim.
sınırda koy vermenin izahi yoktur. koy veriyorsan sınır koylerini klana birakacaksin bu kadar basit. sonra burda 3 cilt yazi yazar ceker gidersin worldden. Acik ve net soyluyorum, kötü oynadigini kabullenemeyip, sınır koylerini almak istedim diye bu kadar icerledin. Genel forumdan hesap sil ilani verip koyleri satmadim demende ayri bir ironi olmus, neyse artik koy verdiginde yazmama gerek yok en azindan neden verdigin bu sefer belli. sanada bol şans canim

Geceye alıntı bırakalım ;

Çok bilenler konuşmaz, çok konuşanlar bilmez.

Akıllı konuşur; çünkü onun söylemek istedikleri vardır, aptal konuşur; çünkü kendisinin bir şeyler söylemek zorunda olduğunu sanır

Artesta

Yasaklı
Geceye alıntı bırakalım ;

Çok bilenler konuşmaz, çok konuşanlar bilmez.

Akıllı konuşur; çünkü onun söylemek istedikleri vardır, aptal konuşur; çünkü kendisinin bir şeyler söylemek zorunda olduğunu sanır

ya kral sen ne anlatiyon allah askina sgskwgdhsj nolur git artik varligin bi dert gittin hala dertsin

Cyroburn*

Ağır Atlı
Varlığı daha dertti ama gerçekten böyle en azından vakit çalıyor öbür türlü emekte çalıyordu :)

uyznlar

Ağır Atlı
Hepsi tutmuş valla abeddon bir daha kuramaz cin i kurucu modelliği hiç ona göre değil zaten oyun oynamak yok anca çene sonra topuk oynayan cin oyuncularına yük olmaktan başka bir işe yaramaz vasıfsız bir karakter

bu dünya artık kanıtladı o dediklerini :)