İtiraz butonunun hiçbir işe yaramaması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

.Seriously

Acemi
Eveeeet bugüne kadar milyonlarca sebepten milyonlarca gereksiz ban yemiş klanların güzide oyuncularını bu başlığa davet ediyor ve soruyorum.

Bu zamana kadar aldığınız cezaya itiraz ettiğinizde bir kere bile ceza kalktı mı? İnsaf edip, söylediklerinizi mantıklı bulup cezanızı kaldırdılar mı?

Çünkü eğer bu itiraz butonunu kullanıp ettiğiniz itirazlarda verilen cevaplar eğer benim aldığım şekillerdeyse, 3 farklı oyun yöneticisinden bu arada 3'ü de :D

Birileri oturup itirazınızı cevaplamıyo arkadaşlar, muhtemelen bi algoritma var yazdığınız cümleler arasından bazı kelimeleri seçip, ona göre bir scriptle cevap veriyor :D :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yazınız içeriği oldukça art niyetli. Destek sisteminde herkese gerekli cevapları veriyoruz. İtiraz butonunun yer alması bütün işlemlerde geçerli anlamı taşımıyacaktır. Eğer itiraz haklıysa zaten işlemler reviz ediliyor.

.Seriously

Acemi
Yazınız içeriği oldukça art niyetli. Destek sisteminde herkese gerekli cevapları veriyoruz. İtiraz butonunun yer alması bütün işlemlerde geçerli anlamı taşımıyacaktır. Eğer itiraz haklıysa zaten işlemler reviz ediliyor.

Eleştiri artniyet olmuş vay arkadaş :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi

CaptainFear

Yasaklı
streetballer ve soa tayfası ile görüşebilirsin onlar pre satış işini gerçekleştiriyordu :) w62 de çok baŞarılı oldular

Tibelda

Emekli Görevli
Siz bir suçlunun "ben masumum" dediği için serbest kaldığını duydunuz mu? Hatta dizi ve filmlerde genel bir klişe vardır "burada herkes masum zaten" diye. Beklentiniz buysa bunun olması hiçbir zaman mümkün olmayacaktır. Destek sistemi yapılan işlemlerde zaten tahmini değil kesin bulgular üzerinden işlem sağlamaktadır. Bu nedenle haklı bir itiraz durumu olmadığı sürece cezalar değiştirilemez. :)

.Seriously

Acemi
Siz bir suçlunun "ben masumum" dediği için serbest kaldığını duydunuz mu? Hatta dizi ve filmlerde genel bir klişe vardır "burada herkes masum" derler. Beklentiniz buysa bunun olması hiçbir zaman mümkün olmayacaktır. Destek sistemi yapılan işlemlerde zaten tahmini değil kesin bulgular üzerinden işlem sağlamaktadır. Bu nedenle haklı bir itiraz durumu olmadığı sürece cezalar değiştirilemez. :)

Bazen masumum diyenlerin gerçekten de masum olduğunu ve boşa hapis yattıktan sonra cezayı kesenlerin vicdan azabı çektiğini de görüyoruz... Ama önce vicdan gerek Tibelda.. Saygılar efenim

Tibelda

Emekli Görevli
Bazen masumum diyenlerin gerçekten de masum olduğunu ve boşa hapis yattıktan sonra cezayı kesenlerin vicdan azabı çektiğini de görüyoruz... Ama önce vicdan gerek Tibelda.. Saygılar efenim

İşte tam olarak bu yüzden "itiraz et" butonu bulunmaktadır. Dikkat ve sabırla tüm oyuncularımızın itiraz bildirimleri incelenmekte ve değerlendirilmektedir. :) Konuyla ilgili yeterince yardımcı olduğumuzu düşünüyorum. :)

.Seriously

Acemi
sen gene iyisin ben viet nam bayrağı koydum diye ban yedim bi ara xd

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

burçigin

Dük
Bu arkadaş şikayet olayını ben de denemiştim zamanında dediğiniz gibi işe yaramamıştı ancak konuyla ilgili düşünce olarak ayrıldığımız nokta ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum. Bazı oyuncular çok profesyonel olduğu için tespit edilemiyor. Çözümü konusunda ne yapılabilir bilmiyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.