İSYAN

UNCHARTED

Dük
Başarılar. Siz başaracak gibi duruyorsunuz.

Hahahahahaha ata abi bunca yıldır şu foruma yazıyorsun hiç bu kadar komik postunu okumamıştım sjakdkakskakskaks

Bu isyan 52 de ki ekip midir ? Başarılar bu arada

Klanlar birbirlerini arkalarından vurmuşlar ise bunlar 52de varlardır yalnız öyle olaylar olmadıysa yoktur sonuçta isyan demek gerçek isyan demek herkese isyan demek djakskakska

Alayına isyan diyorya alayına gidemeden benle savaşsın en azından ENES vurdu silindik der.

Alayıyla alay ederim Enes gel Mehmet’i vurup köyleri salalım isyan klanına Mehmet hariç ekibin geri kalanı güzel insanlar adam gibi adamlar ama Mehmet klanın adını çıkarttı onun yüzünden bizde mimlendik jskakdkakdakkd

HER NEYSE MAALESEF ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM Kİ BENDE İSYANDA BAŞLIYORUM GALİBA HSJAJSKAJS

BAŞARILAR BEYLER :)

efendi1

Mızrakçı
İsyan ın bir üyesi olarak tüm klanlara başarılar diliyorum ama en çok başarı bizim olur inşallah kimse bizi arkadan vurmaya çalışmadıkca kimseyi arkasından vurmayiz bizim arkadan vuracagimizi düşünen klanlar bizle diplomasi yapmasın güven onemlidir diplomasi yaptikmi sonuna kadar olmali

Quarion

Acemi
W41in başından sonuna kadar İSYAN klanları adı altında ALAYINA TOKAT (Maxisko) ekibiyle son savaşa kadar oynadık.Savaşmadı herkesi müt aldı diyenler olmuş.Şuana kadar en zevk aldıgım dünyaydı.Dejavu ,Kami ,Bang,vegas klanlarıyla savaştık ve kazanaraktan içindeki kaliteli oyuncuları aramıza kattık.Her ne kadar dünya sonuna kadar kohlidi içimizde büyüyüp truva yapsa da . Sabah uyandıgımızda içimizde bir sürü kırmızı olsa da en zevk aldığım dünyaydı.Savaşmadan dünya kapatma gibi bir olayı yok.Ayrıca Klanlar bir strateji oyunu sadece savaş oyunu değil ne şekilde olursa olsun önemli olan o dünyayı kapatabilmektir.Belki bensiz kapandı ama olsun :)

W41in başından sonuna kadar İSYAN klanları adı altında ALAYINA TOKAT (Maxisko) ekibiyle son savaşa kadar oynadık.Savaşmadı herkesi müt aldı diyenler olmuş.Şuana kadar en zevk aldıgım dünyaydı.Dejavu ,Kami ,Bang,vegas klanlarıyla savaştık ve kazanaraktan içindeki kaliteli oyuncuları aramıza kattık.Her ne kadar dünya sonuna kadar kohlidi içimizde büyüyüp truva yapsa da . Sabah uyandıgımızda içimizde bir sürü kırmızı olsa da en zevk aldığım dünyaydı.Savaşmadan dünya kapatma gibi bir olayı yok.Ayrıca Klanlar bir strateji oyunu sadece savaş oyunu değil ne şekilde olursa olsun önemli olan o dünyayı kapatabilmektir.Belki bensiz kapandı ama olsun :)
Oyun başında herkes yatarken bile dünyanın tek canlı noktası 41-kings klanı savaşıydı onu atlamışsın :D