İSYAN

Herkese merhabalar İSYAN ailesi olarak w41 de temellerini attığımız dostluklarımızı daha da güçlendirerek w57 de ki yerimizi alacağız.Sayıca kaç kişi gireceğimiz belli değil ama önceki dünyalardan da ders çıkararak kalabalık değil olabildiğince birbirini tanıyan aktif bir ekiple girip dünyaya renk katmak için mücadele edeceğiz.Bizimle savaşacak her klan en üst seviyede oyundan zevk alacaktır.Alicengizler her dünyada mutlaka olur bu dünyada da olacaktır ama lütfen saygı sınırlarını aşmadan abartmadan yapalım

İSYAN klanları olarak w57 ye girecek tüm ekiplerin en üst seviyede zevk alacağı kıran kırana geçecek bir dünya olmasını dileriz.

DeletedUser68899

Ziyaretçi
w41'de isyan klanı davet ata ata haritadaki tüm klanları bünyesine katmıştı. w41'de hemen hemen hiçbir ciddi savaş ortamı olmadı. Umarım bu dünyada savaşma odaklı bir ekip kurulur. Başarılar.

w41'de isyan klanı davet ata ata haritadaki tüm klanları bünyesine katmıştı. w41'de hemen hemen hiçbir ciddi savaş ortamı olmadı. Umarım bu dünyada savaşma odaklı bir ekip kurulur. Başarılar.
Hocam eski mevzular eskide kaldı 57 formunda bunu tartışmak mantıksız önceki dünyalarda bir çok yanlış yapıldı ve ben İsyanla 41 de oynadım kurulduğunda daha sonra yoktum 41 i de çok iyi biliyorum hatırlıyorum konuşursamda sonuna kadar haklı çıkarım fakat dediğiniz gibi bir şey olmadı savaşıp yendiğimiz klanlarla daha sonra strateji gereği birleşme yoluna gidildi hepsi bu sizinle olan olayda 2 ye ayrılır öncesi ve sonrası diye