İSYAN

DeletedUser63028

Ziyaretçi
ben sana zaten 1 sene önce w kapatma hedefimin olmadığını söylemedimmi memet?gelip bana talepte bulunsaydınız,fikir alışverişi yapsaydınız düşünürdük oturur karar verirdik,ben uzlaşmacı adamım,ama siz beni dışlayarak,beni safdışı bırakmaya çalışarak kafanızdan bişeyler yapmaya çalışıyorsunuz,,w41 de en çok söz sahibi olması gerekenlerden biri ben değilsem,beni kaale almıyorsanız,bende uzatabildiğim kadar uzatırım w41i.

böyle yaptığınız için bende işi inada bindirdim artık,501 mis hakkım var şu an,501 köyü aynı anda alabilirseniz beni silersiniz,yoksa ben istemeden ,hesap sil yapmadan kimse beni silemez,kimse boş hayallere kapılmasın:)

zaten benim hedefim kesim birincisi olmak,puan birinciliği zaten var profilimde,aç gözlü değilim,bu w de de başkası olsun diye puana falanda oynamadım.

w41 kapandığı gün dahil benim hesap tek köyü bile kalsa silinmemiş olacak haberiniz olsun,istediğiniz kadar op yapın farketmez.

w başından beri aynı yolda olduğunuz insanları kırdınız,küstürdünüz,üzdünüz,bana sorup danışsaydınız,size en kısa ve temiz yoldan ,kimseyi kırmadan üzmeden nasıl kapatacağınız konusunda tavsiye verebilirdim,bak ben w29 u kapattım 1 kişiyi kırmadım,üzmedim,bu şekilde w kapanmaz,silmesi gerekenler tek ricam ile hesap sildiler.,kimseyi arkamdan sövdürmedim,varsa çıksın konuşsun burda zaten.

neyse demekki siz daha iyisini bildiğinizi düşünüyorsunuz,umarım yaptığınız hatalar size tecrübe olarak geri döner

NEFRETDOLU

Casus
Ne güzel konuşuyorsun abim ya bende o yaşa geldiğimde umarım senin gibi düşünürüm ama henüz gencim :) kimseyide kırdıgımı düşünmüyorum burasıda yeri değil Zaten seni silme gibi bir çabamızda Yok %80i kapatmamız bize yeterli olacaktır ve sen %3 ü felansın abim varsın oda sende kalsın senden kıymetli değil burası 47 başlığı diye cok uzatmıyorum ne zaman istersen ara konusalım kendine iyi bak Allah’a emanet :)

DeletedUser66676

Ziyaretçi
ben sana zaten 1 sene önce w kapatma hedefimin olmadığını söylemedimmi memet?gelip bana talepte bulunsaydınız,fikir alışverişi yapsaydınız düşünürdük oturur karar verirdik,ben uzlaşmacı adamım,ama siz beni dışlayarak,beni safdışı bırakmaya çalışarak kafanızdan bişeyler yapmaya çalışıyorsunuz,,w41 de en çok söz sahibi olması gerekenlerden biri ben değilsem,beni kaale almıyorsanız,bende uzatabildiğim kadar uzatırım w41i.

böyle yaptığınız için bende işi inada bindirdim artık,501 mis hakkım var şu an,501 köyü aynı anda alabilirseniz beni silersiniz,yoksa ben istemeden ,hesap sil yapmadan kimse beni silemez,kimse boş hayallere kapılmasın:)

zaten benim hedefim kesim birincisi olmak,puan birinciliği zaten var profilimde,aç gözlü değilim,bu w de de başkası olsun diye puana falanda oynamadım.

w41 kapandığı gün dahil benim hesap tek köyü bile kalsa silinmemiş olacak haberiniz olsun,istediğiniz kadar op yapın farketmez.

w başından beri aynı yolda olduğunuz insanları kırdınız,küstürdünüz,üzdünüz,bana sorup danışsaydınız,size en kısa ve temiz yoldan ,kimseyi kırmadan üzmeden nasıl kapatacağınız konusunda tavsiye verebilirdim,bak ben w29 u kapattım 1 kişiyi kırmadım,üzmedim,bu şekilde w kapanmaz,silmesi gerekenler tek ricam ile hesap sildiler.,kimseyi arkamdan sövdürmedim,varsa çıksın konuşsun burda zaten.

neyse demekki siz daha iyisini bildiğinizi düşünüyorsunuz,umarım yaptığınız hatalar size tecrübe olarak geri döner

abi sende aynı görüşteydim zaten söyledim zamanında
böyle yöntem sunmuşlar :) hayırlısı olsun ama
o dünya öyle bir dünya değil biri silmezse bişey olmaz derseniz kaybedersiniz. herkes devamlı barbar alırsa nasıl durduracaksınız.
birde başka oyuncularda var dünya kapatma kararı alındığında %20ydi şimdi %32 olmuş.
%80i bulması 6 aydan fazla alır böyle giderse

DeletedUser67057

Ziyaretçi
Selam başarılar dilerim :)
Beyler siz fena dünya kapatıyorsunuz , yavaş kapatın da saçınız başınız dağılmasın

NEFRETDOLU

Casus
:)))) diğer tuğra oyuncuları gibi olmanızı dilerdim mesajla aramayla tebrik etmenizi en azından ama şu anda hiç birinin sizinle konuşmuyor olmasının sebebini daha iyi anlıyorum karakter yapı meselesi Bülent abi yaşça büyük olduğun İçin uzatmıyorum hadi siz uzatın dünyayı uzatabıldıgınız kadar diyet arkadaş sanada aselam yalnızlıktan 47 de bile bizim Ziya’ların yanındasınız yine bizim kardeşim dediğimiz adamlar size sahip çıkmış yani bilmiyorum bence artık susup biz nerede yanlış yaptıkta kimse yanımızda kalmadı diye onu düşünün daha fazla kırdırtmayın bana kendinizi hadi

DeletedUser63028

Ziyaretçi
dünya kapanınca tebrik ederiz elbette,kapatırsanız,dünya kapanmış gibi konuşuyorsun hala memet,dünya lafla kapanmıyor önce %80 i bul tebrik ederiz,öküz değiliz.daha dünyayı kapatmadan tebrikmi bekliyorsun?

ayrıca ben tuğra oyuncusu falan değilim,tuğra da oynadığım dönemler oldu sadece,ben hiçbir klan veya klan ismi fanatiği değilim,bunu sana daha önce de söyledim,beni etiketlemeye çalışma:)

DeletedUser63028

Ziyaretçi
sinerji savaşını kazandınız bunun için tebrik ettim zaten,tebrik ettiklerim biliyor,sen başka işlerle meşgul olduğun ,yoğun olduğun için senle görüşemedik,o konuda tebrik ederim

DeletedUser63028

Ziyaretçi
memet bak birşeyleri bilip bilmeden kırıcı konuşuyorsun,ben w47 de pre kasıyorum,kimse tarafından sahiplenilmeye ihtiyacım yok,4-5 klandan teklif geldi,oynamayacam pre kasacam dedim,laflarını bilde konuş.
ben nerde yanlış yapmışımda yanımda kimse durmamış?yanına aldığın sığıntılarlamı beni sileceksin?açık konuş,milleti w kapattıracam diyerek kandırdın kendi tarafına çektin,

ziya konusunda,kamikaze konusunda da benim ağzımı açtırma daha bir iki ay önce yaptığın teklifi unuttunmu?ben senin gibi bel altı vurmam burda konuşmam bunu,beni zorlama efendiliğini bozma bana da bozdurma

DeletedUser63028

Ziyaretçi
şimdi de 2 klan kapatacaz diye yalan konuşuyormuşsunuz ,sen ancak safları kandırırsın:)
bu dediğine sadece kadir inanır

NEFRETDOLU

Casus
bülent abı ben mıkeye yazdım farkındaysan sen nıye cellalendın herneyse cansın sıkıntı yok sabaha kadar tartısırız problem yokta burası 47 forma gel 41in formuna yıne konusalım dök içini :D

DeletedUser66676

Ziyaretçi
bülent abı ben mıkeye yazdım farkındaysan sen nıye cellalendın herneyse cansın sıkıntı yok sabaha kadar tartısırız problem yokta burası 47 forma gel 41in formuna yıne konusalım dök içini :D
haha
bende başta bana dedin sandım :D
noluyoruz dedim

DeletedUser66450

Ziyaretçi
Sahip çıkma değil ben aksine ısrarla ricada bulundum. Oyunculuğu ve tecrübesiyle aramızda devam ederse büyük mutluluk duyarım :) Bundan bi kaç ay önce bülent abiyle konuşmuştuk o zaman acemiliğimden bilmiyodum dediği gibi oldu kapanma mevzusu, hakedenler yerine yatanlar var listede üzücü

oğuz da başından beri beraberiz fikir ayrılıklarına düştüğümüz dönemler oldu sadece

DeletedUser63028

Ziyaretçi
memetciğim benim amacım polemik yaratmak değil,w41 yüzde yakalanınca kapanacak,kapatamazsınız falanda demiyorum,bir şekilde kapanır ama senin yaptığın listemi kapatır orasını bilmem,çoğu zaman evdeki hesap çarşıya uymaz.
sanki w kapanmış gibi konuşuyorsun ben buna itiraz ettim sadece,%80 yakalanınca kapanacak elbette,daha %35 i zor bulurken kapanmış gibi yapmak kendinizi kandırır,hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz,ne kendini kandır ne de burayı okuyanları:)

DeletedUser67057

Ziyaretçi
Mehmet kardeş kimin kim oldugunu bilmiyorsun.Neyse önemli değil."Kardeşim dediğim adamlar" demen komik ayrıca , zira benim ziyalar ile aramda hernekadar fikir ayrılıkları olsa da hiçbir zaman birbirimizi kırmadık gücendirmedik .siz ise "kardeşim dediğiniz diğer adamları" , 2 yıl emek vermiş kardeşlerinizi Gönül'lerini almadan ,emrivaki yaparak, kapının dışında bırakarak epey kırdınız gücendirdiniz.o yüzden istersen kardeş edebiyatına hiç girme.neyse yani uzatmanın alemi yok aslında herkes kimin ne olduğunu bu saatten sonra gayet iyi anlamıştır bence , 47. Dünyada başarılar.

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Mehmet kardeş kimin kim oldugunu bilmiyorsun.Neyse önemli değil."Kardeşim dediğim adamlar" demen komik ayrıca , zira benim ziyalar ile aramda hernekadar fikir ayrılıkları olsa da hiçbir zaman birbirimizi kırmadık gücendirmedik .siz ise "kardeşim dediğiniz diğer adamları" , 2 yıl emek vermiş kardeşlerinizi Gönül'lerini almadan ,emrivaki yaparak, kapının dışında bırakarak epey kırdınız gücendirdiniz.o yüzden istersen kardeş edebiyatına hiç girme.neyse yani uzatmanın alemi yok aslında herkes kimin ne olduğunu bu saatten sonra gayet iyi anlamıştır bence , 47. Dünyada başarılar.

LAN Bİ SUS BEE BIK BIK BIK BIK ADAM BENDEN ÇOK KONUŞUYO ÇIKTI ARKADAŞ BU DA İMKANSIZ BİŞEY NORMALDE