İSYAN vs PARABATAI

• Konuyu başlatan DeletedUser66224
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Uyudum,mislerin yakalandığını görünce de hesap sildim. Sonra bizim çocuklar saldırı geldiğini farkedip desteklemişler,kuzenimizden değil yani. Tebrik ederim,güzel yakaladınız. Bayrak,etki filan ben hesabı sildikten sonra yapılmadığı için olmadı.
Arkadaşlardan haklarını helal etmelerini istedim,oynamazsan etmeyiz dediler. Sonra köy isimlerinize baktım,bir heyecan bir tutku ile alaycı tavırlarla köy isimleri yapmışsınız. Büyük konuşmak istemiyorum,köy isimleriniz aynı kalsın ben onları alıp değiştiririm :)

Çorumun Gülü

Mızrakçı
Bu arada ben demiyorum ki dünyanın en iyi oyuncusuyum , ben eğlenmek için oynarım oyunu ama kendime de güvenim sonsuzdur açıkçası kimseden çekinmem

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
kardeş ben dünyanın en iyi oyuncusuyum diye bir şey dedim mi ? Sanırım başkaları sana öyle söylemiş :) bundan sonra seninle de muhattap olmuyorum zaman kaybedemem sizinle. Bak işine :)

Çorumun Gülü

Mızrakçı
Artı olarak 3 gün boyunca banliydi benim hesap yeni patlamıştı askerler sonra 3 gün boş durdu gayet normal yani koyun durumunun böyle olmasi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Burası kapanmasın,raporları koyacağım tek tek. Hadi bakalım :)

Çorumun Gülü

Mızrakçı
Benim etrafımda çok Çorumlu arkadaş var,hepsi senin gibi. Dikkate almıyorum seni,seni sağ elimi kullanmadım elerim işine bak.
Konuştuğun kadar güvensen kendine cekinmezdin bundan bu arkadaş mi kafa tutuyo diyosan görelim kimin kafa tuttuğunu diyorum düzgünce sana laf yapmadan gel kapisalim diyorum yok sonra gelip burda oyunculuk tasliyosunuz millete

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
20 hafifini görünce kendime güvenim kayboldu Çorumlu işine bak