İSYAN vs PARABATAI

• Konuyu başlatan DeletedUser66224
  • Başlangıç tarihi

immortalx

Milis
Agdsgsh bu sefer de bizi seçmeyerek yanlış seçim yapmış olursun kankam :D Bu zamana kadar hep bizimle oynayarak yanlış seçim yapmış olsan da , totemi bozacaz :p

Yanlış seçimlik bir durum yok :D
ama bu dünyada şunu gördüm eşkiyadan olupta oynayan herkese arkamızdan vurup isyana geçti :D
Kendilerine nasıl yediriyorlar bilmiyorum bu durumu :D
Adam bir ara prbt nın başına geçmişti o kadar konuştu felan geçen bir baktım isyanda :D
Kısacası eşkiya tarafından satıldık.

Edit-997395

Yasaklı
ama bu dünyada şunu gördüm eşkiyadan olupta oynayan herkese arkamızdan vurup isyana geçti :D
Adam bir ara prbt nın başına geçmişti o kadar konuştu felan geçen bir baktım isyanda :D

Hiç takip etmediğim için bilmiyorum malesef olanı biteni . Kim İsyana geçmiş , neler oluyor :D

HeyBizBurdayız

Baltacı
Eşkiya tarafından satıldık dersen haksızlık edersin hocam ben geçmedim emrah abi geçmedi nart geçmedi abdi geçmedi serdar abi geçmedi metin abi geçmedi kim geçti :D

immortalx

Milis
Eşkiya tarafından satıldık dersen haksızlık edersin hocam ben geçmedim emrah abi geçmedi nart geçmedi abdi geçmedi serdar abi geçmedi metin abi geçmedi kim geçti :D
Sİzin nickinizi bilmiyorum Fakat geçenleri sayim.
-Ffsenel (Erbain) -> Bir ara yanımıza gelip prbt i artık ben yönetiyorum.Eşkiyadanım gibi konuşmalar dahi yapmıştı.
-Tatarlione
-buraların.imparatoru
-Daha sonra sultanhan mı ne öyle biri vardı köylerini satmıştı düşmanı içimize yerleştirmişti.
-Tabeworn köylerini tuğraya peşkeş çekti.
-Silentangel vardı mesela buda işte udw den akrabası tanıdığı falan var dediler.Bir baktık isyanda daha sonra size vurmıcak.Protanka sinirli dediler.1 saat sonra mislemeye başladı :)
-Protank(tabenin kardeşi) bunu destekleyen adamlar Emineercan,osmanzeki ve ismini şuan hatırlayamadığım birkaç kişi daha.
-Bu emineercan mesela 70-80 köylük adam dünya başından beri savaştayız.Tek bir kami bile yememiş.
-Tatarlionun haftalar öncesinden anlaştığını söylediler.
-He ayriyeten bırakıp gidenlerde sebepsiz gittiler giderken tek kelime etmediler.Ortada bırakıldık.Madem oynamıcaktınız dünya başından söyleyebilirsiniz
Daha geçen 10-15 isim vardır hepsini tek tek yazmiyim.Bunlar eşkiyadan değildir.Tuğradandır :)