İSYAN vs KAMİ

• Konuyu başlatan DeletedUser48943
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65582

Ziyaretçi
hayatım boyunca görmediğim sayılarmı bak hele bak bak :D

bunlar ne ki ya sen neyden bahsediyosun :D o 300 köyü sırf bir opta alıyorduk önceki worldlerde sen neyden bahsediyosun la aahaha :D

DeletedUser38381

Ziyaretçi
alın bunları buradan hayatı boyunca görmediği sayıları gösterince error veriyolar :eek:
sen bence hiçbir şey bilmiyorsun saldırı puanına bakıyorum ezici bir üstünlik yok diyorum.
karşı taraf beceriksizmiş bu kadar saldırmış köy alamamış.

DeletedUser48943

Ziyaretçi
savaş başlayalı 1 ay bile olmadan alınan onca köy. rakip ile kesim puanı savunma puanı hemen hemen denk olmasına rağmen atılan fark.

Öğrenci gibisiniz kötü puan alınca hoca vermiş iyi puan alınca ben aldım. Ya bit alleesenn yaaa :cool:

ha bu arada çok değil dünyanın şu zamanında istediğin klana bi op yap da 300 köy al da sonra konuş kardeş. yapamayacağım meseleyi ben burda konuşmam senin gibi :p

DeletedUser61595

Ziyaretçi
hocam kendinle çelişiyorsun farkındaysan ilk olarak hayatında 300 köy gördünüzmü gibisinden dalgaya alıyorsun sonrada dünyanın bu zamanında aldın mı diye soruyorsun,aralarında dağlar kadar fark var ama işte insan cevab vermek uğruna saçmalayabiliyor bazen :D

ayrıca nerde hangi ne zaman oynadığımı felan filan bilmeden yapamayıcağın mesele demek ne oluyor ? milleti zan altında bırakmayı çok seviyosunuz herhalde çamur at izi kalsın hesabı dimi :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
savaş başlayalı 1 ay bile olmadan alınan onca köy. rakip ile kesim puanı savunma puanı hemen hemen denk olmasına rağmen atılan fark.

Öğrenci gibisiniz kötü puan alınca hoca vermiş iyi puan alınca ben aldım. Ya bit alleesenn yaaa :cool:

ha bu arada çok değil dünyanın şu zamanında istediğin klana bi op yap da 300 köy al da sonra konuş kardeş. yapamayacağım meseleyi ben burda konuşmam senin gibi :p

şöyle bir şey var karşı tarafın klan sayısı 3 sizin 9 gelmiş burada eziyoruz şöyle yeniyoruz diyorsun ee bir zahmet yen be kardeşim.

DeletedUser48943

Ziyaretçi
önce karşı taraf 3 klan ile mi başlamış savaşa onu öğren sonra gel benle konuş :)

bi zahmet ağlamadan şurdan bi gidin ya postu kirletiyosunuz. :cool:

DeletedUser48943

Ziyaretçi
hocam kendinle çelişiyorsun farkındaysan ilk olarak hayatında 300 köy gördünüzmü gibisinden dalgaya alıyorsun sonrada dünyanın bu zamanında aldın mı diye soruyorsun,aralarında dağlar kadar fark var ama işte insan cevab vermek uğruna saçmalayabiliyor bazen :D

ayrıca nerde hangi ne zaman oynadığımı felan filan bilmeden yapamayıcağın mesele demek ne oluyor ? milleti zan altında bırakmayı çok seviyosunuz herhalde çamur at izi kalsın hesabı dimi :)

anlamamazlıktan gelip kendinde akıl oyunları yapıyosun da zekan yetmiyor evladım. 300 köylük operasyonu hadi sana izin veriyorum bu dünya değil istediğin dünyada göster bana
o 300 köyü sırf bir opta alıyorduk
bu lafına istinaden ;)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
önce karşı taraf 3 klan ile mi başlamış savaşa onu öğren sonra gel benle konuş :)

bi zahmet ağlamadan şurdan bi gidin ya postu kirletiyosunuz. :cool:

benim bu savaşla ilgim yok ağlayacağım durumda yok.ben en başından söylediğim gibi öyle aman aman ezici bir tablo yok ortada böyle böyle diyip kendini kandırma seni öyle ağlatırlarki aklın hayalin durur.

DeletedUser65479

Ziyaretçi
İhtiyar delikanlıya karışmayın alayınızı yakar :)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Bıraktım dünyayı oyuncu nickini yaz senin için geri geliyim en kritik zamanda kim kimi ağlatıyo bi görelim :cool:

nesuscum salıvermiyolar beni :p