İSYAN KLANLARI VS NF VE ARTİZZ KLANLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser63512
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hani daha p1pijo yu vurmamışsınız :(

Tebrikler.. :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sizden de rapor bekliyoruz.Savaşınızda göze çarpan güzel raporlar illaki vardır. :)

Rapordan bol bir şey yok.. :)
Ancak tenzih ederek söylüyorum farkındaysan klan tanıtımı bile yapmadım sanki genel forumda ki oyuncuların takdir ve beğenisi umrumdaymış gibi ego dolu saçma sapan gelen gelecek yorumlardan kaynaklı tartışma,polemik vb. yaşamamak adına klanım ile ilgili hiç bir şeyi genel forumda paylaşmama kararı aldım bu dünya da :) böyle iyi tartışmalardan uzak huzur içinde biz bize keyifle raporlarımızı da savaşımızıda veriyoruz :) oyundan atarım sana ama güzel raporları.

DeletedUser68470

Ziyaretçi
İsyan bu dünyada 4 ay dayansın tüm oyuncularına 100tl atacam.

UNCHARTED

Dük
İsyan bu dünyada 4 ay dayansın tüm oyuncularına 100tl atacam.

Ben bir isyan oyuncusu olarak diyorum ki 4 ay dayanırsak eğer herkese 100 tl atmak yerine her hangi bi hayvan barınağına 1,000 Türk Lirası ( yani 10 oyuncu eder ) bağış yapıp bize fotoğrafını atar mısın lütfen

bu dediğime İsyan klanlarından her hangi biri karşı çıkmaz zaten 100 lira beklentiye girmez çok şükür :):)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Ben bir isyan oyuncusu olarak diyorum ki 4 ay dayanırsak eğer herkese 100 tl atmak yerine her hangi bi hayvan barınağına 1,000 Türk Lirası ( yani 10 oyuncu eder ) bağış yapıp bize fotoğrafını atar mısın lütfen

bu dediğime İsyan klanlarından her hangi biri karşı çıkmaz zaten 100 lira beklentiye girmez çok şükür :):)

Kalbimi çaldın.:oops:

Durum
Konu yanıtlara kapalı.