İSYAN KLANLARI DİPLOMASİ

DeletedUser65487

Ziyaretçi
Kisisel gerilimleri bir kenara birakirsak, isyan cok guzel yalniz kalmadi mi biranda :) Guneydogunun en populer klaniyken aniden bi bakiyosun herkes sana dusman olmus patir patir hersey uzerine geliyo :)

Hayat gibi iste, hersey yolunda giderken keyfin yerindeyken biranda biseyler oluyo sen anlayana kadar alasagi oluyosun falan :)

Ne diyosun degisik falan demeyin eski sevgilimi hatirladim 7 sene sonra :D

Arkadaş baktı oyunda olmuyor forumdan geçti saldırıya. Savunmalar gelmişti gerçi saldırıya da geçmen yakındır sanırım. :p Ayrıca emin ol SAB hiç bir zaman başka bir klan adı altında oynamayacak ve bu durum soa ile bizim problemimiz, kendi önünden ye :) Siz bu durumu sonuna kadar hakettiniz. Yusuf olmasaydı ben size 2. hafta açıcaktım savaşı ama insan bir yere kadar sabır eder ve sabır taşınca durum ortada. 1 köy için şimdi kime 40 takla atıyosanız ona atın, bize uzak olun Allaha yakın.

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Ee ne ekersen onu biçersin demiş atalarımız. Müttefik vura vura bi yere kadar dimi. Gün gelince böyle kendi başlığınızda ağlarsınız işte :)

aga55

Kılıç Ustası
Birkac mesaj okudum da arkadaslar sanirim herkese aynisini yapmislar... savas basliginda da dediğimiz gibi bunlarla oynayanlari da anlamıyorum... mutken arkadan vur... s.a iken arkadan vur...sen bunlari yapacak kapasitedesin cok iyi is yapiyorum diye dolasacaksin kimse sana birsey yapmayacak... isyan ile savastan sonra s.a olundu ama 6. Klani bize op yapiyor :) nasil muhabbet? Sonra biz o klandan köy alinca da geri verin hemen yoksa savaş açarız... Allah im bu nasil bir anlayis oyun karakter...47..dunya hicbise olmasa bize ders oldu.

aga55

Kılıç Ustası
Ha birde yazmadan gecmek istemedim sevdigimiz abimiz kardeşlerimiz vardi sab da yapmadık etmedik demis külliyen yalan..." anibal abi patates yapti bu isleri ben size yanlis yapamam 70 90 kac kisi ise ekibim hesap silicem" dediğin yazilarda duruyor... Ama görüldüğü gibi sen ve ekibin hala oynamaya calisiyorsunuz.

DeletedUser66185

Ziyaretçi
Düşmanlar
SOA4 Bitir
N0P!!! Bitir
SOA Bitir
SAS Bitir
N0P Bitir
SAB Bitir
SAB 2 Bitir
NoP!! Bitir
N0P! Bitir
NOP! Bitir
NOP Bitir
NOP... Bitir
N0P. Bitir
NOP++ Bitir
SOA2 Bitir
SAS. Bitir
SOA3 Bitir
NOP-G Bitir
N0P!! Bitir
SAB 3 Bitir
S@S Bitir
NOP* Bitir
NOP-F Bitir
NOP-X Bitir

sen kalk 3 tane klan 350 köylük bomboş sınırlara gece 2de anlaşma bozup gir sınırlardan cekılen savlarla birlikte 48 saat boş köylere vurmaya calıs ama 50 köy bile alama şimdi o savunmalarda geldı 150 den fazla mısınızde kesıldı bu dakkadan sonra ne olacak merak edıyorum sız 3nuz bızi toplayana kadar dunya kapanır az zevk verın yada abılerınıze ağlayın yardımcı olsunlar böyle olmuyor :))

kemik var koşun koşun ağlayanları piste alalım :D

DeletedUser63326

Ziyaretçi
Savaş öncesi İsyanın alt klanıydık. Savaş açtık. Soa nın alt klanı olduk. Bakalım alttan alttan ne kadar gidicez :D :D :D

infaz95

Baltacı
Gelelim heryere yazddıgın şeylere cevaba şimdi biz hiçbir zaman sab klanlarına alt klan muhamelesi yapmadık cunki icinde sevdigimiz kardeslerimiz arkadaslarımız var hatta sefa isterse inkar etsin en az 10 defa sınıra tasıyalım arkadaslarınızı savasmak ıstıyorlarsa dedım ama sevgili müttefikiniz SOA discordda biz sab klanı ne olcak arkada savaşlarıda yok diye konusurken by emirhan arkadasınız fenersavar Sab klanındakıler bir kısım yonetıcıler gün sonunda SOA olacaklarını biliyorlar ya seve seve ya s... s.... dyordu sen ya sana kım alt klan muamelesi yapıyor bılmıyorsun yada soa nın bahsettıgı o bır takım yonetıcılerdensin he gelelım sızın ordakı aldıgımız adamları neden atmadıgımıza 1.si biz soa ile savasırken oyunun en basında klanınızda yetkılendırdıgınız arkadasınıza baskı yapıp isyana savas acalım diyen o akradasta olmaz dedıgınde gorevden alan adamlarsınız siz. Biz soa ile anlasınca respawn tarafından sıkıstırılınca kanka aman bıze vurmazsınız demı dıyordunuz sefa da ben burdayken bu klandayken kımse savas acamaz bednen habersız dıyordu ama diplomasiyi bozucagınız gun sabah haberı geldıgındede knk hesapta ben yokum 2 gun bakcıı bıraktım hesabı bızım dıplomat(nememurualkoybey) birşeyler karıstırıyor dıyordu. neyse hadi iyi günler herkese yorum yapmadan öncekimler sab klanlarına alt klan muamelesi yapıyor kimler ne emelleri için kullanıyor farkına var yada klanını kullandıran yonetıcılerden isende sus bari klanındakıler ogrenmesın

Savaş öncesi İsyanın alt klanıydık. Savaş açtık. Soa nın alt klanı olduk. Bakalım alttan alttan ne kadar gidicez :D :D :D

Üzdü alttan alttan SOA nın alt klanı olmuşsunuz fareciğim :D

DeletedUser67242

Ziyaretçi
Arkadaş baktı oyunda olmuyor forumdan geçti saldırıya. Savunmalar gelmişti gerçi saldırıya da geçmen yakındır sanırım. :p Ayrıca emin ol SAB hiç bir zaman başka bir klan adı altında oynamayacak ve bu durum soa ile bizim problemimiz, kendi önünden ye :) Siz bu durumu sonuna kadar hakettiniz. Yusuf olmasaydı ben size 2. hafta açıcaktım savaşı ama insan bir yere kadar sabır eder ve sabır taşınca durum ortada. 1 köy için şimdi kime 40 takla atıyosanız ona atın, bize uzak olun Allaha yakın.

Hmmm