İSYAN KLANLARI DİPLOMASİ

DeletedUser67228

Ziyaretçi
@cagrisenturk ahh şu erkekliği yüz yüze de yapabilseniz keşke hani kemik falan :D Klavye delikanlılığını karşımda da yapmanı isterim Sivas'a gelir misin gidiş dönüş uçak biletin benden delikanlı.. ??

SENİ BİRAZCIK CİDDİYE ALIYORDUM ŞU YORUMUNDAN SONRA HİÇ CİDDİYE ALMIYORUM :)
ERKEKLİK YAPIYOR ABİSİ ERKEKLİKK :))
ASKERLİĞİNİ BİLE YAPMAMIŞ,TUTUNMA YERİ SADECE KLANLAR OLAN HERİF GELMİŞ BURDA KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPIYOR MİLLETE :)) UNUTMA SANA LAF ATAN OLMADI ,KENDİN GELDİN LAF ATTIN DURDUK YERE ,ALLAH BİLİR GELİYORUM SİVASA DESEM UÇAK BİLETİMİ KARŞILAYACAK PARAN BİLE YOKTUR CEBİNDE :D

DEDİĞİM GİBİ BİDAKİNE SANA KEMİK ATTIĞIMDA GELİRSİN HAYDİ BAKİM KULÜBENE:))

DeletedUser67212

Ziyaretçi
SENİ BİRAZCIK CİDDİYE ALIYORDUM ŞU YORUMUNDAN SONRA HİÇ CİDDİYE ALMIYORUM :)
ERKEKLİK YAPIYOR ABİSİ ERKEKLİKK :))
ASKERLİĞİNİ BİLE YAPMAMIŞ,TUTUNMA YERİ SADECE KLANLAR OLAN HERİF GELMİŞ BURDA KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPIYOR MİLLETE :)) UNUTMA SANA LAF ATAN OLMADI ,KENDİN GELDİN LAF ATTIN DURDUK YERE ,ALLAH BİLİR GELİYORUM SİVASA DESEM UÇAK BİLETİMİ KARŞILAYACAK PARAN BİLE YOKTUR CEBİNDE :D

DEDİĞİM GİBİ BİDAKİNE SANA KEMİK ATTIĞIMDA GELİRSİN HAYDİ BAKİM KULÜBENE:))

Anlıyorum düşündüğüm gibi sadede klavye ve uzun uzun yazılar :)

DeletedUser1697

Ziyaretçi
Hepiniz komiksiniz :) Zamanında olacak dediğim şeyleri bana inanmayıp tersini yapanların lafıma geldiklerini görmek güzel :)

NEFRETDOLU

Casus
Düşmanlar
SOA4 Bitir
N0P!!! Bitir
SOA Bitir
SAS Bitir
N0P Bitir
SAB Bitir
SAB 2 Bitir
NoP!! Bitir
N0P! Bitir
NOP! Bitir
NOP Bitir
NOP... Bitir
N0P. Bitir
NOP++ Bitir
SOA2 Bitir
SAS. Bitir
SOA3 Bitir
NOP-G Bitir
N0P!! Bitir
SAB 3 Bitir
S@S Bitir
NOP* Bitir
NOP-F Bitir
NOP-X Bitir

sen kalk 3 tane klan 350 köylük bomboş sınırlara gece 2de anlaşma bozup gir sınırlardan cekılen savlarla birlikte 48 saat boş köylere vurmaya calıs ama 50 köy bile alama şimdi o savunmalarda geldı 150 den fazla mısınızde kesıldı bu dakkadan sonra ne olacak merak edıyorum sız 3nuz bızi toplayana kadar dunya kapanır az zevk verın yada abılerınıze ağlayın yardımcı olsunlar böyle olmuyor :))

kemik var koşun koşun ağlayanları piste alalım :D

NEFRETDOLU

Casus
güldürdün birader Nop operasyon yaptıktan sonrada böyle konuşabilecek misin acaba
farkındaysan o listede 3 klan dedım sas soa sab ben onlar ıcın konusuyorum da sana dert olan ney onu anlamadım klanım geniş bir harıtaya sahip elmayı soymadan ıcınden ne cıkacak bılemezsın ;) :D

Keşke yaptığınız atarın yarısı kadar oyunu biliyor olsanız da acaba mi desek :D 150 misi kimden kestin bilmiyorum da biz her girdiğimizi aldık, almaya devam ediyoruz :) Sizin arkadaşlar insallah foruma atıyordur saldırdıkları raporları. Hiç kesim yapmamış adamlarda 700 balta 500 hafif var :)

DeletedUser66489

Ziyaretçi
farkındaysan o listede 3 klan dedım sas soa sab ben onlar ıcın konusuyorum da sana dert olan ney onu anlamadım klanım geniş bir harıtaya sahip elmayı soymadan ıcınden ne cıkacak bılemezsın ;) :D

haklısın üstün körü bakmışım bakalım elmadan ne çıkacak

DeletedUser63326

Ziyaretçi
Sizin deyiminizle Dünyanın 3. kalabalık klanı olarak bizim gibi 2 klanlı ve sizin tarafınızdan alt klan olarak görülen kişilerin size savaş açıp üstüne birde vermeden köy alıyor olmasına bu kadar tepki gereksiz. Siz büyük olmaya devam edin altta kalmak işimize gelir.

DeletedUser67268

Ziyaretçi
Düşmanlar
SOA4 Bitir
N0P!!! Bitir
SOA Bitir
SAS Bitir
N0P Bitir
SAB Bitir
SAB 2 Bitir
NoP!! Bitir
N0P! Bitir
NOP! Bitir
NOP Bitir
NOP... Bitir
N0P. Bitir
NOP++ Bitir
SOA2 Bitir
SAS. Bitir
SOA3 Bitir
NOP-G Bitir
N0P!! Bitir
SAB 3 Bitir
S@S Bitir
NOP* Bitir
NOP-F Bitir
NOP-X Bitir

sen kalk 3 tane klan 350 köylük bomboş sınırlara gece 2de anlaşma bozup gir sınırlardan cekılen savlarla birlikte 48 saat boş köylere vurmaya calıs ama 50 köy bile alama şimdi o savunmalarda geldı 150 den fazla mısınızde kesıldı bu dakkadan sonra ne olacak merak edıyorum sız 3nuz bızi toplayana kadar dunya kapanır az zevk verın yada abılerınıze ağlayın yardımcı olsunlar böyle olmuyor :))

kemik var koşun koşun ağlayanları piste alalım :D

Boş dedigin köylerden adamın günün savunmacısını aldı ne güzel sallıyosun sen öyle :D
Sen ilk önce oyuncularına söyle yıkılan saraylarını geri bassınlar belki o zaman köy alabilirsiniz :D

DeletedUser67268

Ziyaretçi
Ha birde 50 tane değil 70 tane almış Soa ve Sab bunun birde görünmeyen tarafı var tabi 1 köyü kalınca klandan attıgınız oyuncular falan kimse görmüyor bol keseden sallıyosun mübarek insan :D

NEFRETDOLU

Casus
Ahaha kemik var dedim kokusunu alan gelmiş :-D :-D şşş zırlamayın hadi canım :-* zamanında rezli köylerini aldığımızda ağlayanlar şimdi adam olmuşlar neyse bir iki mesaj proyla noba ileteyimde sizden gelen az ortalık şenlensin :-D :-D

DeletedUser67268

Ziyaretçi
Ahaha kemik var dedim kokusunu alan gelmiş :-D :-D şşş zırlamayın hadi canım :-* zamanında rezli köylerini aldığımızda ağlayanlar şimdi adam olmuşlar neyse bir iki mesaj proyla noba ileteyimde sizden gelen az ortalık şenlensin :-D :-D
2 hafta sonra silinip gidiceksin bari zırlayıp durma koca adamsın :D

Biraz yalaklan belki arkand dururlarda paçayı yırtarsın :D

NEFRETDOLU

Casus
Sizin deyiminizle Dünyanın 3. kalabalık klanı olarak bizim gibi 2 klanlı ve sizin tarafınızdan alt klan olarak görülen kişilerin size savaş açıp üstüne birde vermeden köy alıyor olmasına bu kadar tepki gereksiz. Siz büyük olmaya devam edin altta kalmak işimize gelir.

Gelelim heryere yazddıgın şeylere cevaba şimdi biz hiçbir zaman sab klanlarına alt klan muhamelesi yapmadık cunki icinde sevdigimiz kardeslerimiz arkadaslarımız var hatta sefa isterse inkar etsin en az 10 defa sınıra tasıyalım arkadaslarınızı savasmak ıstıyorlarsa dedım ama sevgili müttefikiniz SOA discordda biz sab klanı ne olcak arkada savaşlarıda yok diye konusurken by emirhan arkadasınız fenersavar Sab klanındakıler bir kısım yonetıcıler gün sonunda SOA olacaklarını biliyorlar ya seve seve ya s... s.... dyordu sen ya sana kım alt klan muamelesi yapıyor bılmıyorsun yada soa nın bahsettıgı o bır takım yonetıcılerdensin he gelelım sızın ordakı aldıgımız adamları neden atmadıgımıza 1.si biz soa ile savasırken oyunun en basında klanınızda yetkılendırdıgınız arkadasınıza baskı yapıp isyana savas acalım diyen o akradasta olmaz dedıgınde gorevden alan adamlarsınız siz. Biz soa ile anlasınca respawn tarafından sıkıstırılınca kanka aman bıze vurmazsınız demı dıyordunuz sefa da ben burdayken bu klandayken kımse savas acamaz bednen habersız dıyordu ama diplomasiyi bozucagınız gun sabah haberı geldıgındede knk hesapta ben yokum 2 gun bakcıı bıraktım hesabı bızım dıplomat(nememurualkoybey) birşeyler karıstırıyor dıyordu. neyse hadi iyi günler herkese yorum yapmadan öncekimler sab klanlarına alt klan muamelesi yapıyor kimler ne emelleri için kullanıyor farkına var yada klanını kullandıran yonetıcılerden isende sus bari klanındakıler ogrenmesın

DeletedUser65547

Ziyaretçi
Adam kendini o kadar küçük görüyor ki mesajları abime ileteyim de görün siz hıııı diyor. Ulan benim 10 yaşındaki kardeşim arkadaşlarıyla kavga ettiğinde sizi abime söylücem diye ağlamıyorken koca adamın düştüğü içler acısı hal beni gerçekten üzüyor. Unutma ki bu diplomasinin bitmesinin en büyük sebebi sizin beceriksizliğiniz mehmet. Neymiş savlar gelmişmiş şimdi ne yapacakmışız. Kaç kere gelmediniz mi discorda matrak sınırına sav lazım diye. Madem sav vardı neden bizden istediniz ? Madem sav yoktu olmayan savlarla mı artistlik yapıyorsun. Boş keseden sallamak kolay. İhsana üzülüyorum senin gibi bir adamla muhattap olmak zorunda kaldığı için