İSYAN KLANLARI DİPLOMASİ

DeletedUser67228

Ziyaretçi
vP5QGz.png

ÜZDÜN :(

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Siz ikiniz daha iki gün öncesine kadar pampa pampa takılıyordunuz ona buna atıyordunuz sallıyordunuz.. Die Another Day'ın söylediği herşey cıktı ezmeden başka birşey değilsiniz.

O DİE ANOTHER DAY ''YUSUFA GÖRE'' HAİNLİK YAPMASAYDI Kİ DETAYLARI TAM BİLMİYORUM,BOŞ BOŞ KONUŞMAYACAKTI, BENİ BU W47'YE ÇAĞIRAN YUSUFTUR. KIRMADIM GELDİM ,KLAN İŞLERİYLE UĞRAŞTIM ANCAK BANA WHATSAPP'TAN ANA BACI KÜFÜR ETTİ, SEVDİĞİM Bİ KARDEŞİMDİ, YAPTIĞI HATAYI ÇOCUKLUĞUNA VERİYORUM. ANCAK ŞU DAKİKADAN SONRA NE ONUN YANINDA BULUNURUM NEDE CİDDİYE ALIRIM.

GELELİM SENİN MESELENE...
SANA KEMİK ATAN MI OLDU KARDEŞİM YADA KUYRUK ACIN MI VAR HAYIRDIR ?

DeletedUser67212

Ziyaretçi
Hainlik mi yaptı :D Yusuf sana yaptığını ona da yaptı işte siz orda gittiniz o yusuf malina inandınız..
Kemik kuyruk falan ? anladım sen de ergen tayfasındansın yazık oyun olduğunu unutan real hayatta eziklenip burda erkeklenen TİP :d

DeletedUser67212

Ziyaretçi
Bu arada dizi-film karakterlerinin etkisinde fazla kalmayın yazık azcık dışarı cıkıp sosyaş hayata karışınki hayatın o karakterler olmadığını öğrenin :)

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Hainlik mi yaptı :D Yusuf sana yaptığını ona da yaptı işte siz orda gittiniz o yusuf malina inandınız..
Kemik kuyruk falan ? anladım sen de ergen tayfasındansın yazık oyun olduğunu unutan real hayatta eziklenip burda erkeklenen TİP :d

Öncelikle yaşım 26 :) Yat kaptanıyım güzel kardeşim, sen gelip laf atana kadar da hiçbirşey yoktu yok eziksiniz falan filan burda klavye delikanlılığı yapıyorsun boş yere, ki nickim kendi ismim soy ismim

Dizi film karakterleri etkisinde kalan arkadaşlar kendini belli ediyor onuda söyleyeyim ,
Yorum yapmak için yorum yapmayın şurda :) Boş boş artisliğin lüzumu yok. Bidakine sana kemik attığımda konuşursun.

DeletedUser67212

Ziyaretçi
@cagrisenturk ahh şu erkekliği yüz yüze de yapabilseniz keşke hani kemik falan :D Klavye delikanlılığını karşımda da yapmanı isterim Sivas'a gelir misin gidiş dönüş uçak biletin benden delikanlı.. ??