İsim değiştirme

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

xPrototype

Acemi
Günümüzde her oyunda oyunculara 1 adet bedava isim değiştirme geliyor isim değiştirmek herkesin hakkı hesaplar bize ait ama para vermeden ismini bile değiştiremiyoruz aylık olarak her bonusa zaten para veriyoruz isim değiştirme bedeli olan 500 premium puan biraz daha düşürülmeli yerine gelebilicek seçeneklerde öneri olsun diye yazıyorum ; 150 premium 6 ayda 1 şeklinde olabilir

Tibelda

Emekli Görevli
Günümüzde her oyunda oyunculara 1 adet bedava isim değiştirme geliyor isim değiştirmek herkesin hakkı hesaplar bize ait ama para vermeden ismini bile değiştiremiyoruz aylık olarak her bonusa zaten para veriyoruz isim değiştirme bedeli olan 500 premium puan biraz daha düşürülmeli yerine gelebilicek seçeneklerde öneri olsun diye yazıyorum ; 150 premium 6 ayda 1 şeklinde olabilir

Hangi oyunları oynuyorsun bilmiyorum. Ancak benim oynadığım oyunlarda sistem çok daha acımasız işliyor. 500 PP dediğin şey yeni dünyada birkaç gün oyun oynarken hammadde takası ile kazanabileceğin bir miktar. Yani ben miktarı ve süreyi mantıklı buluyorum.

xPrototype

Acemi
Oyunun buna ihtiyacı mı var diye düşünüyorum kendi hesaplarımızın ismini dahi değiştirirken para ödemek bana mantıklı gelmedi zaten yıllar içerisinde bukadar pay2wine dönüşmüş (elbetteki hala oyunculukta ön planda) bir oyunda böyle birşeyi mantıksız buluyorum. yorumunuz için teşekkür ederim

Tibelda

Emekli Görevli
Oyunun buna ihtiyacı mı var diye düşünüyorum kendi hesaplarımızın ismini dahi değiştirirken para ödemek bana mantıklı gelmedi zaten yıllar içerisinde bukadar pay2wine dönüşmüş (elbetteki hala oyunculukta ön planda) bir oyunda böyle birşeyi mantıksız buluyorum. yorumunuz için teşekkür ederim

Para ödemek zorunda değilsin. Bir dünyaya katılıp hammadde karşı premium puan takaslayabilir, forum ve sosyal medya etkinliklerine katılıp premium puan kazanabilirsin.

HyperionX

Kılıç Ustası
Burda suçlu bulunacak kişi oyunmu, yoksa parayı değersiz bi hale getirenlermi. Oyun ücreti gecmiştekiyle aynı, sadece senin paran değersiz eleştirmen gereken kişileri eleştirsen, bu kadar dert etmezdin böyle şeyleri.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Ne yazık ki şu anda bu isteğinizi gerçekleştiremiyoruz. Umarız gelecekte bu önerinizi işleme alabiliriz. O güne kadar yöneticilerimizin bahsettiği gibi pazar üzerinden hammadde satarak, Facebook hesaplarımızda ve gruplarımızda paylaştığımız ödüllü yarışmalara katılarak bu miktarı rahatlıkla elde edebilirisiniz. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.