İOS PREMİUM ÖZELLİKLERİ

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Freaky

Casus
İOS işletim sisteminde Premium,Yağma Asistanı ve Hesap Yöneticisi aktif ederken premium satın al ekranına yönlendiriliyoruz.
Hesapta bulunan bakiye ile aktif etmek için tarayıcıdan giriş gerekiyor bu konu hakkında düzenleme yapılması güzel olur :)

FollowME

Casus
İOS işletim sisteminde Premium,Yağma Asistanı ve Hesap Yöneticisi aktif ederken premium satın al ekranına yönlendiriliyoruz.
Hesapta bulunan bakiye ile aktif etmek için tarayıcıdan giriş gerekiyor bu konu hakkında düzenleme yapılması güzel olur :)
yanlış hatırlamıyorsam apple store kuralları sonucu o şekilde

GermanBaby

Baltacı
eveeet, aynı dertten müzdaribim. Prepuanım olmasına rağmen para karşılığı premium alma sayfasına getiriyor :(

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bu bir hata ya da öneri ile düzeltilebilecek bir durum değildir. Android ve iOS işletim sistemleri bir nevi kendi para birimlerini kullanır ve bu prosedürleri arasında yer alır. Dolayısı ile siz paket ya da öğe olarak satın alma yapmak zorunda kalırsınız. Bunu yapmak istemiyorsanız en basit yok 3 saniyenizi ayırıp mevcut olan puanları kullanmak üzere yine cep telefonunuzun tarayıcı kısmından giriş yapmanızdır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.