İnception Klanına Dikkat

Teciksss

Acemi
Senin aklını alırım he

Bak işte şu cümleyi kurabilecek kadar seviyesizsin. Gel gör ki bu cümleyi kurabiliyorsan ya oyun cahilisin yada canına susamışsın. Foruma gelip başlık açtınız kâle almadım ki zaten Enes gereken cevabı vermiş. Ama siz gerek dün benden gerek bugün burada Enes’ten cevabınızı almanıza rağmen üsteleyip kaos çıkartmak istiyorsunuz. Emin olun neyiniz varsa kat be kat fazlası bende vardır, bana karşılık verebileceğiniz akla sahip olduğunuzda buyurun sizde benim aklımı almaya gelin. Forumdaki insanları da boş işlerinizle uğraştırmayın, güldük eğlendik, komikliğinizin sınırı hadsizliğe kadar dayandı, artık yapacaklarınız yazıdaki cesaretiniz gibi eylemlerinize de yansısında bizde görüp utanalım bu adamın köyünü almıştık diye, hoş tek yeteneğiniz boş konuşmak gerçi ama neyse :)

bad cat

Milis
Ben oyunda kazandığım ya da kaybettiğim şeylerle kendini tanımlayan biri değilim sevgili Mribo, o sizin işiniz. Çöküşünüzü keyifle takip edeceğim dünyanın ilerleyen günlerinde :D
Bunlar böyle bende tam hangi dünya olduğunu hatirlamiyorum gece online idim discordda sohbet ediyorduk uykuma yenik düştüm horluyorum diye Mribo denilen kılıksız 3 adet köyümü almıştı

Wist

Kılıç Ustası
Bunlar böyle bende tam hangi dünya olduğunu hatirlamiyorum gece online idim discordda sohbet ediyorduk uykuma yenik düştüm horluyorum diye Mribo denilen kılıksız 3 adet köyümü almıştı

Bende hatırlıyorum o günü. O ne horlamaydı be arkadaş.

Wist

Kılıç Ustası
Ya o değil de şu an fark ettim. Ulen @merhabajack bizim klanın adı "İ" ile mi başlıyor? "I" olmasın bak o? Inception klanın adı adam İnception yazmış. Bu kadar da olmaz.

Bu arada Inception yönetimi olarak sana bu şarkıyı armağan ediyoruz... Senin gibisi bir daha gelmez.

Ve modlardan ricam konuyu kitlemeleri, ayrıca eğer jest yapmak isterlerse @bad cat denen arkadaşı da zahmet olmazsa bi süresiz ban ...

bad cat

Milis
Ya o değil de şu an fark ettim. Ulen @merhabajack bizim klanın adı "İ" ile mi başlıyor? "I" olmasın bak o? Inception klanın adı adam İnception yazmış. Bu kadar da olmaz.

Bu arada Inception yönetimi olarak sana bu şarkıyı armağan ediyoruz... Senin gibisi bir daha gelmez.

Ve modlardan ricam konuyu kitlemeleri, ayrıca eğer jest yapmak isterlerse @bad cat denen arkadaşı da zahmet olmazsa bi süresiz ban ...
Parayla ban attirabiliyormuyuz

MrTroya.

Casus
Neyse beyler. Bu kadar şamata yeter. Bizden kimse yazmasın artık. Yeterince kirlettik forumu. Köyü alınan vatandaş da ister yazar, ister yazmaz. Onun bileceği iş. Yazarsa da kimse cevap vermesin artık. Oyununuza bakın.

bad cat

Milis
Neyse beyler. Bu kadar şamata yeter. Bizden kimse yazmasın artık. Yeterince kirlettik forumu. Köyü alınan vatandaş da ister yazar, ister yazmaz. Onun bileceği iş. Yazarsa da kimse cevap vermesin artık. Oyununuza bakın.
Sen sus milletin köyüne çök sonra oyunumuza bakalim de hep sizin yüzünüzden oynanmaz oldu

merhabajack

Acemi
Sende bir ramiz karaeski mi desem, polat alemdar mi desem bir havalar var. Epey tatlisin :) Vakti geldiginde foruma yeni bir baslikla donecegim. O zaman eglenmeye devam ederiz. Sen simdi emek hirsizligina devam et, kendi kisisel-sosyal hayatindan elde edemedigin onem hissini oyunda hisset. Zamani gelince konusuruz