İnception Klanına Dikkat

merhabajack

Acemi
Arkadaşlar Merhaba, önce kendimi tanıtayım 27 yaşındayım oyunu da 3 yıla yakındır oynarım. Bugün üyesi olduğum İNCEPTİON klanının kurucularından ve güçlü üyelerinden saldırı aldığımı gördüm. Son bir haftadır ailemde covid-19 vakası olduğu için oyunda pek aktif olamadım ancak her gün girip kontrol ettim. Bu saldırıyı görünce kurucu Tecikss e yazdım durum nedir diye? Köylerimi bölüşmüşler. Sebep nedir dedim? İki sebep sundu: 1- Az askerin var dedi, az dediği de savunma köyümde 4000 mız 4000 kılıç 300 ağır. İkinci sebep de sirkülere dönmemekmiş ki açıp baktım bir mesaja bile dönmemezlik etmemişim. Şimdi neden buraya yazıyorum? Olay köy değil, yeni dünya açılır orda oynanır sıfır problem. Bir kez bile klandan UYARI almadım. Hani bak süren az dikkat et ihraç olursun, bak kardeşim asker bas sayın az gibi. Bunlar insanlara köy yetiştirtip yollarını bulan tayfadan. Klana girecek olan vardır belki bu yazıyı okuyorsa bunlar oyun nedir ahlak nedir bilmiyorlar aman diyim arkadaşlar. Hepinize saygılar, iyi geceler

merhabajack

Acemi
Bence klanları kapatalım herkes teke tek savaşsın. Herkes bir klandan şikayetçi :)
Klanlar değil insanlar problem dostum. Hayatta hiç bir başarısı olmamış, iki yüzlü insanlar burada köy ve puan topladıkça kendilerini güçlü işe yarar hissediyor. Sonuçta önemli olan oyunda ne kadar güçlü olduğun :D

MrTroya.

Casus
Herkese iyi oyunlar. Klandan kimse benden habersiz buraya yazmak istememiş. Ben bunun sebebini kısaca açıklayayım. Normalde açıklamaya bile gerek yok. Ama insanların kafasında bir soru işareti kalmasın. Oyuna günde kaç saat girdiğini, ne yaptığını pek bilmem. Ama 1 ay olmuş, tanışma başlığında isminiz bile yok. 1 kere klan forumuna yazı yazmamışsınız. Whatsapp grubuna almam için numaranızı yazmamışsınız. 12 gün önce aldığınız köyün sur seviyesi daha 3 seviye. Bu dünyada aramıza katılan bir çok arkadaş oldu ve gruplarda gayet bize uyum sağladılar. Ailenizde hasta olanlara acil şifalar dilerim. Ama biz hiç bilmediğimiz, bizle muhattap bile olmayan. Whatsapp gruplarına ısrarla girmeyen, foruma yazmayan yani hakkındaki bilgimiz koca bir hiçlik olan kimseyi klanımızda istemiyoruz. Kimse de istemez. Dediğiniz gibi ahlaksız olsak, askerlerinizi dışarı attırır köyünüzü öyle alırdık. Ama kesme fırsatı verdik. Kesememişsiniz. Size başka dünyalarda başarılar dileriz.

bad cat

Milis
Siz her dunya böylesiniz size kimsenin guvenmiyecegini burdan bir kez daha iletiyorum

Wist

Kılıç Ustası
Siz her dunya böylesiniz size kimsenin guvenmiyecegini burdan bir kez daha iletiyorum

Gimlinin dediği gibi "bana adını ver ki at efendisi, ben de sana vereyim."
Ben seni tanımıyorum. Bizimle ne zaman oynadın da bunu diyorsun? Yoksa sen başlığı açan arkadaşla mı bağlantılısın? :oops:

pNc*

Casus
@Mribo isimli arkadaşla daha önce aynı klandaydım banada böyle yaptılar bir gece ansızın boş köylerime çöktüler rezil herif pü