İmza

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
500 Tepki puanımız olduğu zaman imzamıza gif koyma hakkımız olsun imzamıza onay vermesi lazım hem kötü gifler kullanılmaz hemde kötü bir şey olmaz ve herkes mutlu olur.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Şimdi okuyunca bir kaç şey eksik yazmışım 500 tepki puanında GİF koyma hakkımız olsun ve bu GiF koyacağız ve modların kabul etmesini bekleyeceğiz böylelikle daha önceden bunu yanlış kullandıkları için kaldırdık dediğiniz içinde böyle bir sistem geliştirdim sizce nasıl :)

SungurAlp

Markiz
Seni reddedenleri kınıyorum, bu arada güzel bir öneri, sizin onayınızla olacağı için kontrol dışına çıkmamış olur.Bu tepki puanı, post kasma veya başka nir şart olur olmaz bilememde, sizin onay vermeniz mantıklı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Seni reddedenleri kınıyorum, bu arada güzel bir öneri, sizin onayınızla olacağı için kontrol dışına çıkmamış olur.Bu tepki puanı, post kasma veya başka nir şart olur olmaz bilememde, sizin onay vermeniz mantıklı.
o şartı neden koydum her önüne gelen koymasın belli bir ağırlı olsun diye dedim ama modlar bu sefer şey diyecek birde onunla ilgilenemeyiz :)

Tibelda

Emekli Görevli
Bu öneriye yaklaşık 45 gün önce topluluk yöneticimiz cevap vermişti ve olumsuz olarak değerlendirmişti. Bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

• İmzalarda resim kullanılmıyor. Geçmişte resim kullananların imzaları hala duruyor ancak yeni kullanıcılar için artık bu seçenek aktif olmayacak. Bu izim topluluğumuzun şahsi kararıdır ve gerekçeleri arasında imza adı altında anlamsızca farklı amaçlar için kullanılan resimlerin çoğalması gelmektedir .Ceza vermek yerine bunu kaldırmak bizim için oyuncuları korumak adına aldığımız bir karardır.

Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Lütfen bundan sonra her bir öneriniz için aynı bir başlık açmaya özen gösteriniz.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bu öneriye yaklaşık 45 gün önce topluluk yöneticimiz cevap vermişti ve olumsuz olarak değerlendirmişti. Bir değişiklik olacağını sanmıyorum.
Ama geliştirdik ve gayet mantıklı bir sistem hatta oraya yazarsınız imzalara bu saatler arasında onay vereceğiz diye günün 10-30 dakikasını oraya ayırırsınız ilk başlarda yoğun olur sonrasında ise olmaz:)

Tibelda

Emekli Görevli
Davulun sesi uzaktan hoş gelir. :D Ben kendi fikrimi beyan ettim. Sunduğun çözüm bu konuda kullanışlı bir çözüm olmayacağını düşünüyorum. Ayrıca topluluk yöneticimiz "kötü niyetli kullanımı" gerekçelerden biri olarak tanımlamış başka gerekçeleri de olduğunu ve topluluk kararı olarak olmayacağını beyan etmiştir. :) Yinede kendisi güncel ve net cevabı verecektir.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Daha önce dile getirildiği gibi bu aşamada imza konusunda bir yenilik olmayacak.Öneriniz için teşekkür ederiz. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.