İMZA

DarKSwindLer

Mızrakçı
Ben imzamı niye oluşturamıyorum diğer arkadaşların yaptığı gibi de yapıyorum ama uzun diyor ve bu konuyla ilgili mesajda attım bir geri dönüş olmadı son çare burda konu açtım imza kısmında sıkıntı mı var acaba?

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Forumda bir arıza var. Nokta bile koyamıyosun imzaya

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Kendileri de bilmiyorlar hatanın sebebini. Ben imzama mesela yazı yazabildim ama görsel ekleyemedim. Bunu onlara ilettim. 4-5 ayrı çözüm sundular hepsini yaptım ama yine de olmadı

Deleted User - 5480999

Ziyaretçi
aynı sıkıntıyı bende ilettim uğraşıyoruz diyorlar bakalım en kısa sürede çözerler inş

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Ben imzamı niye oluşturamıyorum diğer arkadaşların yaptığı gibi de yapıyorum ama uzun diyor ve bu konuyla ilgili mesajda attım bir geri dönüş olmadı son çare burda konu açtım imza kısmında sıkıntı mı var acaba?
Forum güncellemesi yakın bir zamanda yapıldı.Bununla birlikte meydana gelen bir kaç hata söz konusu bu hatalardan biride imza ile ilgili konuyla alakalı gerekli bildirimler yapıldı.Sorunun çözümlenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Benim problemimi mayısta çözemedi.
Ss aldım attım sorunu, video çek dediler. Çektim onu gönderdim. Dediler ki çerezleri temizler misin. Çerezleri temizledim o zaman yine düzelmeyince farklı cihaz ile dene dediler. Onu da yaptım. Tekrar çözülmedi....

Ortalama Biri

Misyoner
165156121654 senedir senden bişi çıkmayınca ben hallettim kardeş
İmza yaptığım dönemde sen yoktun. Burada 2-3 kişiye imza yapmıştım :p

Benim problemimi mayısta çözemedi.
Ss aldım attım sorunu, video çek dediler. Çektim onu gönderdim. Dediler ki çerezleri temizler misin. Çerezleri temizledim o zaman yine düzelmeyince farklı cihaz ile dene dediler. Onu da yaptım. Tekrar çözülmedi....

Zaten kendilerinde hiç problem olmaz. İlla sende sorun vardır.