İmza, Avatar için Kaynaklar

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Profil resmi, imza, klan logosu gibi grafikleri daha kolay yapabilmeniz için sizlere Google' da bulabileceğiniz bir kaç link vereceğim.

Logo Şablonları - 1

Logo Şablonları - 2

P6AkgN.png

DeletedUser614

Ziyaretçi
Logo paylaşan koca yürekli Admin :D Birde bana şu Cs6'da kestiğimiz katmanın boyutunu nasıl ayarlayacağımızı anlatsan çok komik şeyler yapacağım kendime :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Teşekkür ederim :)
İsterseniz size de imza ayarlayayım :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Şimdi tekrar Cadu'nun hazırladığı videoyu izleyince fark ettim orada da yazıyormuş zaten ctrl+t ile boyutu ayarlama :D Neyse 1-2 kişiye imza ayarlıyorum beğenirlerse istek kabul ederim :p
Pre karşılığı yapsam sıkıntı olur değil mi?

DeletedUser614

Ziyaretçi
Logo paylaşan koca yürekli Admin :D Birde bana şu Cs6'da kestiğimiz katmanın boyutunu nasıl ayarlayacağımızı anlatsan çok komik şeyler yapacağım kendime :D

(Yapamadı)
Ben birde diğer kısımda kestiğim resmi atarken bazen renkleri gidiyor griye dönüyor o neden oluyor acaba? Neresinde bir hata yapıyor olabilirim? Örnek vererek anlatayım birde. Kırmızı Ferrari'yi kestim diyelim yazının olduğu kısma atıyorum bakıyorum gri McLaren Mercedes gibi olmuş.
Böyle anlatınca reklam gibi olmadı değil mi :D Karambole gitmeyelim :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Birde bu yazıları nasıl yapıyoruz? Mesela Bengam'ın yazısı alevli olmuş. Birde buzlu olsa ya da kaya gibi olsa. Onları nerelerden yapıyoruz?

Cadu eski konularda takılacağına bize şu programı anlat. Ben yapayım millete imza :D