İlk Yıkılacak klan hangisi?

DeletedUser72279

Ziyaretçi
HÜKÜM
Bir baktım başkanı matrax 10 tabii ki gene oyunculuğunu konuşturup klanı batıracaktır.

YALNIZBARON

Yasaklı
NASI YANİ

KURALSIZ YUWAYA OP YAPMADAN MI SİLDİ?

Furkan, bir yerde konuşmak en son senin gibi dansözlere düşer bu yüzden sus ki biraz insanlar seni adam sansın.

Sağa sola sığınıp sonrasında aniden çıkmak delikanlıca harp etmek değildir.

He bu arada çok ağlamışsın bana 160 çiftlik savunma gönderin de öyle çıkayım diye : )

yuwa

Mızrakçı
Bir yerde konuşmak dansözlükse sen dön çevrendeki dansöz ordusuna bak, ağızlarının durduğunu görmedim. Lakin onlar da haklılar yapabildikleri tek şey konuşmak başka vasıfları yok. Savaş başlayınca görmüş olduk :D

Benim adamlığımı sorgulayabilecek ne yetin var ne de adamlığın. Arkadan yaptığın pazarlıkları görmedik mi sanıyorsun? Rün köylerini toplama amacın neydi? klan olarak bir olacaksak birlik olacaksak güvendiğin adamlara verirdin değil mi bakıyorum kendi ekibinden 3-4 kişi toplamış köyleri, hesap ne? Hesap şu o zamanlar 4 klan birleşecek rün savunup dünya kapatacak. Aptalca hamlelerinin hepsini sıralayabilirim ama uzatmaya gerek yok.

Özet şu güvenmediğin adamdan güven beklemeyeceksin. Ben güvenilmediğim yerde durmadım bu kadar basit.

Sağa sola sığınmak demişsin? Adamların benden def almak için ağlarken klanın mı bana yardım ediyordu ben mi klanına?

En az 300 pasif köyü toplattın 1 tane pasif almış değilim. Klanından 1 mızrak def çekmiş değilim. Klanından katlama için 1 tane maden desteği almış değilim. Opta gittiğim köye 1 kami atılmış değil. Ki kaç kami attım klan için kim bilir...

Şimdi sığıntı olanın sen ve klanın olduğuna ikna oldun mu ?

300 köyü savunmak için, 150 çiftliklik adam sandım sizi de hiç defe gerek yokmuş ki hsahdahsahsasah

Hadi şimdi süslü süslü kıro kıro bir şeyler daha yaz ben de oturup biraz daha güleyim :D Tek başına yetemiyorsan da senin dansözleri çağır hepimiz eğlenelim :D

Sahi neydi o kural?

O kural şu;

Silip kaçtıysan çeneni de kapatacaksın.

Gomtan35

Yasaklı
Kuralsız ÇATISI altında oynadığın bi gerçek varken değişmeyen gerçek fazlada yüklenmemek lazım eskide olsa bulunduğun klana:)