İlk Savaşı Kim Açar?

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Dikkat et bu sefer yine aradan çıkartın şunları demesinler. ;) klan isimlerinizle beraber gelin yoksa çok beklersiniz bizi

Narkoz44

Okçu
Olm neyin kafasını yaşıyorsun klanı 50 ye bile tamamlayamadık :):) ama sıkıntı yok sizin sikletiniz bizim pre kasacağımız word olur anca keyfini cıkarın :D
Her yerde vuruluyorsun :D Pre kasanı vurmayacaklar diye bi kural mı var
Kas preni biz yinede vuralım :D
Pre kasmayacağın world de vururuz orada da pre kasıyorum dersin böyle devam et bizden yana sıkıntı yok

Umut

Mızrakçı
Tartışmaya gerek yok pokemon olarak girdiğimiz 65.dünyada pre kasıp çıkacağız. Vuran vurur vurmayan vurmaz. Ama şunları demek isterim. Dün bana klana gelin diyip bugün savaş açılmaz en azından savaş açacağız denir ama sağlık olsun biz gereken kararları aldık şimdiden tebrikler size çok büyük zafer kazandınız tebrik ediyorum. Oynamaya gireceğimiz Wordde görüşmek dileğiyle. Bolca mendil biriktirin lazım olacaktır iyi günler dilerim

Narkoz44

Okçu
Tartışmaya gerek yok pokemon olarak girdiğimiz 65.dünyada pre kasıp çıkacağız. Vuran vurur vurmayan vurmaz. Ama şunları demek isterim. Dün bana klana gelin diyip bugün savaş açılmaz en azından savaş açacağız denir ama sağlık olsun biz gereken kararları aldık şimdiden tebrikler size çok büyük zafer kazandınız tebrik ediyorum. Oynamaya gireceğimiz Wordde görüşmek dileğiyle. Bolca mendil biriktirin lazım olacaktır iyi günler dilerim
An itibarı ile pokemon klanı dağılmıştır.
Tartışılacak bir durum yok diyip Laf atıp kenara çekilmeyeceksin açıklamanı yaparsın anlayışla karşılarız söylediğin sözünün de arkasında duracaksın kaçak dövüşme ;) İyi günler dileriz bir daha bekleriz