İlk köyler

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Akademiler kuruldu, bakalım ilk köyleri kimler alacak, hangi köyleri alacak ? nasıl olacak bu işler :D tt2

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Themis54 diyorum ... bugün yarın alır bir köy

crank2171

Hafif Atlı
İlk köyü alır mı bilmemde ilk 3 köyden biri kesin faruk abinin olur faruk2829

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Adam aldı bile TEBRİKLER.

Kim kimin köyünü alıyor kendi köyünün..

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hadi hemen dedikodu yapalım kaçırmayalım tt2 :D

Abi o kadar puana gelmişsin, misi basmışsın, neden gidip o köyü alıyorsun... :D yazık değil mi dünyanın o en nadir misine :D Misyoner de real bir zeka olsa yemin ediyorum sahibine laf eder "Beni bunun için mi öldüreceksin" diye :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Serhat deget dövmeyeyim seni. Orada en gelişmiş köy benim köyümdü. Benim köyü mü alsın onu mu istiyorsun :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Serhat deget dövmeyeyim seni. Orada en gelişmiş köy benim köyümdü. Benim köyü mü alsın onu mu istiyorsun :D

Artık çok rahat olabilirsin ata, dünyada aldığı ilk köyü dibinden seçen adamın senin köyünü alması için en az 15 gün lazım... :) rahat rahat preni kas bebeğim :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Zaten konuştuk biz hemşehrim kendisi =)

Bu arada tebrik ederim =)

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Dünyada o kadar çok Sakaryalı var ki ata hemşeri çıkmamak mümkün değil. Biz niye Sakarya klanları kurmuyoruz :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
O kadar var mıyız :D Ben hiç tanımıyorum neredeyse :S
Klanı boşver. Buluşma ayarlayın buluşun bence :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Olur mu ya ben günde 200e yakın pre kasıyorum arada maden ve asker bile basıyorum. Bu saatten sonra asker basmayı bırakıp kassam 300 pre kasarım günde 2 haftada temiz 2k yaparım

DeletedUser1833

Ziyaretçi
O kadar var mıyız :D Ben hiç tanımıyorum neredeyse :S
Klanı boşver. Buluşma ayarlayın buluşun bence :D

Buluşsak internet cafe kapatırız o kadar çok :D Benim bile canım çekiyor şuan pre kasmayı o derecee tt2

2. köyde geldi Tebriklerde yahu beyler bari hiç yoktan 800 lük fln bi köy alaydınız,bonus alaydınız yazıktır günahtır

DeletedUser614

Ziyaretçi
Buluşsak internet cafe kapatırız o kadar çok :D Benim bile canım çekiyor şuan pre kasmayı o derecee tt2

2. köyde geldi Tebriklerde yahu beyler bari hiç yoktan 800 lük fln bi köy alaydınız,bonus alaydınız yazıktır günahtır

Siz buluşun işte Bahadır'ı kapatırsınız internet kafe olarak :p Belki ben de orada olurum :D Buluşmalara katılmam ben birisi sana kıl oluyorum der vurur aksiyona gerek yok :D

Yakınında iyi köy yoktu yoksa alırdı muhtemelen.

DeletedUser

Ziyaretçi
sanırım dunyaya geç başlamıştı gerilerdeydi felan yahu 5k puan ne ara oldu ahaha :) sanırım inşaatlarıda hızlandırıyor ne diyim kesene bereket bu arkadaşlar acaba kaç k pre harcadı yazabilirler mi merak ettim biraz feyz alalım ona göre 3-4 dünya da sırf pre kasarım 40.dunyada kullanmak ıcın :)

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Ortalama 7dir. Ama harcama şekline bağlı. Sadece ganimet çekmek var. Üstüne süre indirme,şövalye eşya değiştirme,bayrak alma ,pazarda anında takas yapma, %20lk paketler,premium hesap ,yağma asistanı derken derken .. Birde harcadığın yer var. Asker mi bina mı. Asker savunma mı hafif ile yağma mı. bina da ganimet mi akademi mi.

Özet geçeyim mi prenin çokluğu kadar harcama şeklide önemli :)