İlk Fethedilen Köy

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

MaviDonlu

Mızrakçı
o adamlar bu preleri basmasalardı oyuna şimdiye klanlar diye bi oyun kalmazdı zaten innogames parayı nerden bulcak başka türlü :D

Tibelda

Emekli Görevli
Bir moderatör vermişti bu istatistiği: Agresif pre harcayanların %70'i dünya kazananları listesinde yer almıyor. Bunu dönüm noktaları başarılarından teyit edebilirsiniz.
Not: Pre harcamayanların %99'u kazananlar listesinde yer almıyor :)

Bu istatistiği sunan benim içerikte taslak olarak elimde. :D Veri ile konuşuyorum sizlere. Sadece premium puanla dünya kapanmıyor.

300 Sparta

Mızrakçı
ben çaylak bitmeden 10 köy alırım dedim ama ikinci köyde isyan bayrakları kaldırılmış :)
Beklemeye geçerim ya beklerim sen al kardesim :) ben söz 5 gün köy almıcam ama 5 inci gün sonunda alırım :)

evaltu

Mızrakçı
Her dünyada akıllı oynarsan, birazdan şansın olursa minumum 5k premium kasarsın, buda yıllık 30k eder..

bence sistem çok iyi, bide birazda maddi destekle dünyaya girersen, çokta zevkli olur, oynayacağın dünya..

@300 Sparta tebrik ederim, hayırlı olsun...

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Bari çaylak bitseydi abilerim bu kadarı da fazla biraz. Klanlar yönetimine de seslenmek istiyorum buradan. Ben oyuna para vermeyen biri olarak nasıl bu oyunda tutunabilirim. Daha çaylağın kalkmasına 41 saat var adam 2.cci köyü alıyor. Çaylak kalkana kadar 5 köy falan alır herhalde. Bu raddede premium kullanımı aşırı fazla değil mi sizce de sayın yöneticiler ?
cebinden 10 bin lira verenle vermeyen bir mi olsun alsın hakkıdır

MaviDonlu

Mızrakçı
Başlığı açan kişiye hak veriyorum diğer oyunlarda bu kadar paralı bir sistem yok. bazı arkadaşlar 4 5 dünya bekle premium kas sende başla demişler. muazzam akıl gerçekten :) sisteme karşı çıkmak yerine, sistem böyle mi yapıyor? sen de sisteme uy mantığı oldukça bir adım ileri gidilmez
adminlerinde yapabilecekleri birşey yok ki bu olay ana merkezle alakalı olsa olsa pre karşılığı verilen hamı 50 ye falan düşürseler efsane olabilir

Durum
Konu yanıtlara kapalı.