İlk Fethedilen Köy

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

SSurvivoRR

Acemi
Bari çaylak bitseydi abilerim bu kadarı da fazla biraz. Klanlar yönetimine de seslenmek istiyorum buradan. Ben oyuna para vermeyen biri olarak nasıl bu oyunda tutunabilirim. Daha çaylağın kalkmasına 41 saat var adam 2.cci köyü alıyor. Çaylak kalkana kadar 5 köy falan alır herhalde. Bu raddede premium kullanımı aşırı fazla değil mi sizce de sayın yöneticiler ?

FARAZA

Markiz
Bari çaylak bitseydi abilerim bu kadarı da fazla biraz. Klanlar yönetimine de seslenmek istiyorum buradan. Ben oyuna para vermeyen biri olarak nasıl bu oyunda tutunabilirim. Daha çaylağın kalkmasına 41 saat var adam 2.cci köyü alıyor. Çaylak kalkana kadar 5 köy falan alır herhalde. Bu raddede premium kullanımı aşırı fazla değil mi sizce de sayın yöneticiler ?
Adam para vermiş almış ve harcamış sen de al :D işte oyuna para vermek istemiyorum vb diyorsan da 4 5 dünya oynama premium kas gayet makul yollar :)

SSurvivoRR

Acemi
Hocam strateji oyunu mantığı bu değildir. Adam para versin %20 üretimini alsın, tamam. Premium hesabını alsın, ona da tamam. Hesap yöneticisi, yağma asistanı alsın. Onlara da tamam . Neden çünkü ben yağmayla vs ile bir şekilde aradaki farkı kapatabilirim. Daha çok zaman harcayıp hesap yöneticisinin eksiğini giderebilirim.

Hatta marketten premium ile hammadde de alsın ona karşı değilim ama oyunun bir dengesi olmalı. 3 günde misyoner basmak köy almak bunlar cidden uber şeyler. Bu kadar güçlenmesine bir oyunun sistemin engel olması lazım.

FARAZA

Markiz
Ben sistemde bir yanlışlık görmüyorum ikili bir sistem yok o bahsettiğiniz kişinin yaptığı herşeyi sen de yapabilirsin.

SSurvivoRR

Acemi
O zaman adını strateji oyunu değil para basan kazanır oyunu yapalım. Slogan değişikliği rica ediyorum.

*BloW

Okçu
Sende yetenek varsa böyle şeyleri takmazsın kardeş bizde de pre yoktu ama 59 da preli adamları yendik dünya kapatıcaz hep beraber. Hangi oyun para kazanmaya yönelik değil ne için yapıyolar bu oyunu sen oyna zevkini al diye mi illaki ticaretini düşünecek adam. İleri safhalarda pre farkını kapatırsın çok önemli değil orası

NEFRETDOLU

Casus
Diğer arkadaşların söylediği gibi oyun size zaten 4 5 dünya pre kasıp aynı şekilde oynamanızı sağlayacak bir sistem sağlıyor parası olan bunu uğraşmadan yapıyor olmayanı uğraştırıyor zaten kurulma amacı oyunu kuranların para kazanmasına yönelik olan bir oyunda yöneticilerin değiştirebileceği bir konu olduğunu düşünmüyorum ben hem uğraşmak istemiyorum hemde para harcamak istemiyorum dersen clasiğede girebilirsin yani çok fazla seçeneğin var bu konuda :)
(Oyuncu benim oyuncum olmasa senle beraber eleştirirdim ama şu an olmaz :-D :-D )

*BloW

Okçu
Bence o kadar preyi barbar için harcaması konusunu tartışalım :D
Tartışılacak bi nokta göremiyorum ben . 2 gün daha var çaylak bitmesine adamda zaten pre var çaylaktan sonra alacağı köy puanı max 500 puan o arada o köyü zaten kasar o puana getirir çaylaktan sonra da çevresinden alır adam eksiltir yani gayet mantıklı bi davranış

tokyilmaz

Mızrakçı
Bir moderatör vermişti bu istatistiği: Agresif pre harcayanların %70'i dünya kazananları listesinde yer almıyor. Bunu dönüm noktaları başarılarından teyit edebilirsiniz.
Not: Pre harcamayanların %99'u kazananlar listesinde yer almıyor :)

FARAZA

Markiz
Bir moderatör vermişti bu istatistiği: Agresif pre harcayanların %70'i dünya kazananları listesinde yer almıyor. Bunu dönüm noktaları başarılarından teyit edebilirsiniz.
Not: Pre harcamayanların %99'u kazananlar listesinde yer almıyor :)
Konu hakkında haksız değilsin ama oyun içinde bir moderatörün sana dönüp böyle bir bilgi vereceğini sanmıyorum. İddianı kanıtlayabilir misin ?

tokyilmaz

Mızrakçı
Konu hakkında haksız değilsin ama oyun içinde bir moderatörün sana dönüp böyle bir bilgi vereceğini sanmıyorum. İddianı kanıtlayabilir misin ?
pre harcayanlarla ilgili istatistik oyun içinde değil forumda verildi. 59. dünya pre tartışmaları sırasındaydı galiba tam hatırlamıyorum ama yakın zamandaydı. Not kısmındaki istatistik bana ait tabi:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.