İlk Ban

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65084

Ziyaretçi
bende talibim:D superonline,ttnet, ve uydu net ile hazırım ben :p

AvB.

Hafif Atlı
Eğlenceli ve adil bir oyun ortamı yaratmaya katkıda bulunmayı seviyorum :)

Kesinlikle katılıyorum hiç tanımadığımız insanlarla nasıl oluyorsa şifre paylaşıyoruz ve bumm :)

Bizde her daim sizlerin oyunu olabildiğince adil düzeye getirmenizi istiyoruz.

DeletedUser65099

Ziyaretçi
Kesinlikle katılıyorum hiç tanımadığımız insanlarla nasıl oluyorsa şifre paylaşıyoruz ve bumm :)

Bizde her daim sizlerin oyunu olabildiğince adil düzeye getirmenizi istiyoruz.

Gerekli açıklama destek sistemi üzerinden yapılmıştı sizlere, konuyu buraya taşımayalım.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Sayın modum öncellikle görevi ne zaman aldınız bilmiyorum hayırlı olsun :D

w40ta adam buram buram ben multi yapıyorum diyor yapıyor da ban yemiyor ben aynı bakıcılık ihlalinden geçen gün ikinci kez ban yedim son anda açıkladıkta kaldırıldı falan :D bize gelince bu masumane ihlaller cezalandırılıyor da bu oyunu kirleten adamlar nasıl oluyor da hala tek bir ceza almadan oyunu devam ettirebiliyor şaşırıyorum gerçekten :D

DeletedUser65099

Ziyaretçi
Sayın modum öncellikle görevi ne zaman aldınız bilmiyorum hayırlı olsun :D

w40ta adam buram buram ben multi yapıyorum diyor yapıyor da ban yemiyor ben aynı bakıcılık ihlalinden geçen gün ikinci kez ban yedim son anda açıkladıkta kaldırıldı falan :D bize gelince bu masumane ihlaller cezalandırılıyor da bu oyunu kirleten adamlar nasıl oluyor da hala tek bir ceza almadan oyunu devam ettirebiliyor şaşırıyorum gerçekten :D

Teşekkürler. Destek sistemi üzerinden ihlal yaptığını düşündüğün oyuncuları rapor ederek bizlere yardımcı olabilirsin.

DeletedUser59556

Ziyaretçi
geç kaldın ilk global banı yiyen arkadaşın köyü alındı bile xD haliyle 3. günde 1200 puan olabiliyorsan bit yeniği ararlar

DeletedUser65084

Ziyaretçi
ilk banı benim kanka yedi ama global değil multiden ahahahaha :D:D:D 1 haftayı geçti ban yiyeli :p 3.gunden yedi asdfasdf :p