İlk ban yiyen :Pp

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Ben vicdanen rahatım defalarca kez açıklama istememe rağmen "hesap açılamayacaktır". Cevabı dışında bir şey yazılmadı gerisi de çok alakadar etmiyor beni.Burada ağlayanların biri sistemdem pre çalıyor ötekisi kuzenlerim diye her yerde konuşuyor emek veren harcanıyor sistemin bu denli saçma olduğu bir dünya da normal de devam etmezdim ama sırf sizin çeneniz dursun diye buradayız.

myw**

Dük
gökhan mayıs bana premium dekontum yok diye ban attı :D dekont veriyorlarda benimmihaberim yok :D ? ???

internet bankacılığından , yaptığın harcamanın görüntüsü yollasaydın yada o harcamanın dekontunu cıkartıp yollasaydın halledilebilirdi bence aklıma bu çözüm geldi :)

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Şöyle bi baktım benim kredi kartı innogamesin şirket kartı olmuş.

Artık Pr departmanımız bi%30 maden paketi yollasın bi zahmet :ddd

bolubjk*

Ağır Atlı
Bu oyun özellikle forum tayfasında aktif olan ve üst sıralarda sıklıkla bulunan kişilerin düzenli olarak multi-co player-script-bot vb ihlallerini yaptığı ve bunun bütün klanlarca bilindiği bir oyundur. Yine söylüyorum beyler w44 lere geldik klasiklerle yaklaşık 50 dünya oldu :) herkes birbirini bilir duyar, en masumu bile aktif oyuncunun multi yapar vs vs
Ne yazık ki de çeşitli zamanlarda da bi şekilde herkes cezayla karşılaşır. Aslında çoğu kişi yapıyodur ama denk gelenin ceza yediği bi platform oldu burası

Ceza yiyen emirhana geçmiş olsun diyeyim, ama bunu da aşalım artık beyler, başına gelmeyenin diğerine çok yüklendiği bir durum olmasın, çünkü düzenli olarak herkesin başına bu geliyor zaten ve biz oyuncular hiç bir zaman akıllanmıyoruz ve böyle ihlallere devam ediyoruz.. burda yazı yazan kişiler, onların klanlarındaki oyuncular diğer dünyalardaki oyuncular yani çoğumuz bu ihlallere zaten çoktan yol açıyoruz.
Çünkü aman diyeyim kaybetmeyelim aman diyelim zevk almak değil de tek derdimiz kazanmak olsun:) gerisi mühim değil.

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Arkadaşlar cezalara itiraz yeriniz burası değil.
Ayrıca destek sistemine başvurulan işlemlerinde paylaşımı yasak.
Kalın sağlıcakla.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.