İlk ban yiyen :Pp

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

aizen*

Yasaklı
Bizde fenarsavarı yiyecek oyuncu çok üstüne senide tatlı niyetine düşünüyoruz :D

T0qi

Baltacı
uykusuz kalana banmı atıyorlar simdi ? ne alakalan öyle bişi varsa haksızlıklık olmuş ne diyim artık ne kadar sevmesemde emegine yazık olmuş adamın

bu forumda bazı insanlar var bende multiden ban yedigim vakit herkes vurma derdinde 1 2 gün ssonra kendileri ban yiyince foruma uğrayan yok ban yemeyeck kimse yoktur bi yerde bi hata yaparsın ha multiden gitmişsin ha başka bişeyden oyundan uzaklaştırıyorsun en azından fenere başta atmışlar bidaha başlar oyuna tekrardan ama 3 gün uykusuz kalındıgı için ban atılması cok sacma

DeletedUser62974

Ziyaretçi
abi 3 gün ya 3 gün 1 gün desek tamm 3 gün insan nasıl uyumaz :D biri bni aydınlatsın

T0qi

Baltacı
abi 3 gün ya 3 gün 1 gün desek tamm 3 gün insan nasıl uyumaz :D biri bni aydınlatsın

3 gün pc acık bırak uyumamış sayılırsın hespa başında oldugununn kanıtı varsa bişi diyemem ama benm pc 1 haftadır acık bendemi uyumamış oluyorum simdi 1 hafta ? bana bunu acıklasın mayıs yada strom tamm ama dedigim gibi 3 gün boyunca hesap acık ve yagma yapıyorsa devamlı ona bişi diyemem

DeletedUser62974

Ziyaretçi
len çaylak acılalı 3 gün mü oldu ki 3 gün uyumasın :D çaylak öncesi 50 saldırı attı diyemi uyumadı birim hızı ne kadar yüksek :DD bence herşey normal garipseyenlerde anormallik kenkeee :d
kenke iyi tamam da ben uykusuzluğa takıldım :D 280 hafifle yağması çok az zaten.

T0qi

Baltacı
acıklama yapılması lazım en azından 3 gün oyun acık kaldı diye ban atılıyorsa yeni kurallar getirilirsin 12 saatte bir 2 3 saaat uyuyacan yoksa ban yersin gibi :D

myw**

Dük
uykusuz kalana banmı atıyorlar simdi ? ne alakalan öyle bişi varsa haksızlıklık olmuş ne diyim artık ne kadar sevmesemde emegine yazık olmuş adamın

bu forumda bazı insanlar var bende multiden ban yedigim vakit herkes vurma derdinde 1 2 gün ssonra kendileri ban yiyince foruma uğrayan yok ban yemeyeck kimse yoktur bi yerde bi hata yaparsın ha multiden gitmişsin ha başka bişeyden oyundan uzaklaştırıyorsun en azından fenere başta atmışlar bidaha başlar oyuna tekrardan ama 3 gün uykusuz kalındıgı için ban atılması cok sacma

storm tiye almış ban yiyen kişinin itirazını serdal , bundan dolayı böyle bir cevap vermiş yani yaptığı itirazın gerekçelerini komik bulmuş , sende ciddi ciddi böyle bir sebepten ceza verileceğini düşünmedin herhalde , ne kadar iyi niyetlisin melek ya :p:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.