İlk ban yiyen :Pp

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65799

Ziyaretçi
Zaten bir günde kısmına giren şikayet etmiştir yapılır da bu kadar yapılmaz sonra oyuncuyum diye geziniyor forumda :)

DeletedUser65843

Ziyaretçi
ey fenersavar MULTİCİ KİMMİŞ ....de bana gelde anlat bu olayını

DeletedUser65843

Ziyaretçi
ŞU BAŞLIK degişebilir mi ...
ilk ban degil ..ilk öglen konusupta aksamına ban yiyen diye yazılsın

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Bu feryat en son c5 de böyle erkeklenmişti 2 op sonra alarm bana destek atmıyor diyerek hesap silip kaçmıştı mazi gönlünde yara kaldı heralde :D

Bir de yağmacılara laf edilmiş sanırım mayıs girsin kayıdan ham çekip çekmediğimize baksın sonra ceza verebilir taş atmaya gerek yok kızlar yağma atmayı beceremiyorsanız söyleyin anlatalım gidin yapın

böyle dedikten sonra mı yedi cidden?

DeletedUser65843

Ziyaretçi
temizim tabi ki la oynamadıgım dünyada kirlenmeye degecek ne var ??? mayıs modum benim yerime herkesi hallediyor..
tabi bende bol sikayet bolca hatalarınızı ihbar ediyorum
fener ic kadehleri ...dinlee

DeletedUser65843

Ziyaretçi
burda noktaları yerleri tamamlayalım :) cok yakında bunu görecegiz

soa ekip olarak hesapları silme kararı aldık kalan arkadaşlara başarılar ..... udw bu savaşta gönlümüz sizinle... ......
...... erhan seni yenecegim ......

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Sen işine bak . Benim varsa bişeyim suan zaten ban yerim
kendo cidden sana karşı bir düşmanlıgım yok ...ben düşmanım gökhan myw dir ..adam her yerde beni ikna ediyor arkadas....
haa sana karşı gıcıklıgım var bana yemek sözü veripte yedirmedigin icin tüm klanları üzerine salacam ...o yemek YEDİRECEKSİN!!! ...

DeletedUser65843

Ziyaretçi
suan fenersavar gelip resimli bir acıklama yapması bekliyoruz...
ki sözleri havada kalmasın sözleri söylerken efendim vurduk gectik agla agla her 3 kelimesinden aglattık gibi şeyler olmasın gelsin
EVET MULTİCİYİM EVET BEN YAPTIM BEN O KADAR LAF ATTIGIM İNSANLARIN YAPTIGI MULTİLERE ÖZENDİM NEDEN BENİM MULTİM YOK NEDEN BENİM KUZENİM YOK DESİN..:d

Durum
Konu yanıtlara kapalı.