İşlem Tamam...

• Konuyu başlatan Deleted User - 5243438
  • Başlangıç tarihi

0kuz*

Mızrakçı
Süreçte bize desteğini esirgemeyen @Strafe'ye
Oyun içinde koordineyi sağlayan @Abeddon' a
Globalde iletişimimizi sağlayan danışmanımız @theobeorn'a
Babamın ölümünden sonra her anımda yanımda olan takım arkadaşlarıma
(Sinanaga)
(Hauhmaru)
(Est1910)
(IBurkI)
(Felmyst)
(Kral merodin)
(Onny)

Ve biz oyundayken dualarını yanımızda hissettiğimiz tüm dostlara teşekkürler

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Süreçte bize desteğini esirgemeyen @Strafe'ye
Oyun içinde koordineyi sağlayan @Abeddon' a
Globalde iletişimimizi sağlayan danışmanımız @theobeorn'a
Babamın ölümünden sonra her anımda yanımda olan takım arkadaşlarıma
(Sinanaga)
(Hauhmaru)
(Est1910)
(IBurkI)
(Felmyst)
(Kral merodin)
(Onny)

Ve biz oyundayken dualarını yanımızda hissettiğimiz tüm dostlara teşekkürler
Turnuva sürecinin daha sağlıklı geçmesi adına elimden gelen desteği her zaman sağlayacağım :) Sizlerden kişisel tek beklentim ülkemize laf gelecek şekilde hareket etmemeniz gerisi çok önemli değil yenersiniz,yenilirsiniz.Takım olarak birlikte oynamaya alıştığınızda daha çok iyi olacağınızı da düşünüyorum.Tekrardan başın sağolsun.

Deleted User - 5243438

Ziyaretçi
Bu arada birşey açıklamak istiyorum...
Bazı arkadaşlar hala laf ediyor açıkcası ben eskiler üzerine çok konuşmayı sevmiyorum çünkü altı üstü bir oyun bunu gidipte kan davasına döndürmeye gerek yok hiç birşeyi, ama hala inatla hakaret boyutunda mesajlar atılıyor benla ilgili başkalarına...

ilk olarak cin klanın herhangi bir speed takımı yok...
Benim ise hiç bir speed tecrübem dahi yoktu...
bu sebepten speed turnuvasına dahi kayıt yaptırmadık...

şuanki turkiye speed takımı hakkında konuşmaya gelirsekte...

speed turnuvasına katılmaya hak kazanan gökhan ve ekibi bizleride takımlarına davet ettiler bizde kabul ettik ve bence güzelde bir ekip olduk abi kardeş olarak arkadaş olarakta güzelde uyum sağladık...

ve biz bu ekibi kurduğumuzdan beri speed oynayan herkes ile sürekli güzel iletişim kurmaya çalışıyoruz ama bazıları hala bizim arkamızdan konuşuyor hakaretler ediyor yakışmıyor...
varsa bizlerle ilgili bir sıkıntınız arkamızdan değil yüzümüze konusun...
gidipte kendi dc lerinizde konuştuğuklarınızı burda gelip paylaşıp reklam ettirmeyin kendinizi...
ve şunuda unutmayın bizlerin yaptığı her maç hazırlık maçıdır yenmek üzerine değil uyumu sağlamak üzerine yeni taktikler denemek üzerinedir...böyle yaparsak nasıl olur diye tecrübe etmektir...
yunanlarla ilk maçta savunmada kalırsak ne olur diye taktik yaptık savunmada kalmanın sıkıntı olduğunu gözlemledik...
vefa ile maçımızda saldırı oynadık ve erkenden dalıp yıkmak üzerine plan yaptık ve sıkıntılı olduğunu gözlemledik...
belki tamamen kendi taktiğimizle olsa yine yenilebilirdik olayın yenip yenmekle alakası olmadığını söylemek istiyorum bizim için şuan tek yenmemiz gereken maçlar speed turnuvasında...

herkese iyi oyunlar...

Bu arada birşey açıklamak istiyorum...
Bazı arkadaşlar hala laf ediyor açıkcası ben eskiler üzerine çok konuşmayı sevmiyorum çünkü altı üstü bir oyun bunu gidipte kan davasına döndürmeye gerek yok hiç birşeyi, ama hala inatla hakaret boyutunda mesajlar atılıyor benla ilgili başkalarına...

ilk olarak cin klanın herhangi bir speed takımı yok...
Benim ise hiç bir speed tecrübem dahi yoktu...
bu sebepten speed turnuvasına dahi kayıt yaptırmadık...

şuanki turkiye speed takımı hakkında konuşmaya gelirsekte...

speed turnuvasına katılmaya hak kazanan gökhan ve ekibi bizleride takımlarına davet ettiler bizde kabul ettik ve bence güzelde bir ekip olduk abi kardeş olarak arkadaş olarakta güzelde uyum sağladık...

ve biz bu ekibi kurduğumuzdan beri speed oynayan herkes ile sürekli güzel iletişim kurmaya çalışıyoruz ama bazıları hala bizim arkamızdan konuşuyor hakaretler ediyor yakışmıyor...
varsa bizlerle ilgili bir sıkıntınız arkamızdan değil yüzümüze konusun...
gidipte kendi dc lerinizde konuştuğuklarınızı burda gelip paylaşıp reklam ettirmeyin kendinizi...
ve şunuda unutmayın bizlerin yaptığı her maç hazırlık maçıdır yenmek üzerine değil uyumu sağlamak üzerine yeni taktikler denemek üzerinedir...böyle yaparsak nasıl olur diye tecrübe etmektir...
yunanlarla ilk maçta savunmada kalırsak ne olur diye taktik yaptık savunmada kalmanın sıkıntı olduğunu gözlemledik...
vefa ile maçımızda saldırı oynadık ve erkenden dalıp yıkmak üzerine plan yaptık ve sıkıntılı olduğunu gözlemledik...
belki tamamen kendi taktiğimizle olsa yine yenilebilirdik olayın yenip yenmekle alakası olmadığını söylemek istiyorum bizim için şuan tek yenmemiz gereken maçlar speed turnuvasında...

herkese iyi oyunlar...
Abi eninde sonunda bir maçtı yapıldı ve bir taraf kazandı değil mi ? Yani çıkıpta burada öyle olsa böyle olsa gibi konuşmalar senin gibi sevdiğimiz insanlara bence yakışmıyor. Her insan her an her dakika maç atmak için hazır olda bekleyemez. Yani tebrikleşmek kadar güzel bir şey yok benim gözümde ama bu oyun zaten bir strateji oyunu ise oyunu kazandıran da kaybettiren de uygulamış olduğumuz taktikler oluyor. Belki de İtalya başka bir taktik denedi kendi taktikleri ile oynasa size karşı kazanabilirlerdi demek sizede komik gelmiyor mu ? :) Kaybedene kadar mı oynamamız gerekiyordu ? Yoksa çağırıldığımız her maç için tekrar tekrar kadro mu toplamak gerekiyor ben o kısmı anlamadım sadece.

Deleted User - 5243438

Ziyaretçi
Abi eninde sonunda bir maçtı yapıldı ve bir taraf kazandı değil mi ? Yani çıkıpta burada öyle olsa böyle olsa gibi konuşmalar senin gibi sevdiğimiz insanlara bence yakışmıyor. Her insan her an her dakika maç atmak için hazır olda bekleyemez. Yani tebrikleşmek kadar güzel bir şey yok benim gözümde ama bu oyun zaten bir strateji oyunu ise oyunu kazandıran da kaybettiren de uygulamış olduğumuz taktikler oluyor. Belki de İtalya başka bir taktik denedi kendi taktikleri ile oynasa size karşı kazanabilirlerdi demek sizede komik gelmiyor mu ? :) Kaybedene kadar mı oynamamız gerekiyordu ? Yoksa çağırıldığımız her maç için tekrar tekrar kadro mu toplamak gerekiyor ben o kısmı anlamadım sadece.
abim sana laf eden yok...sen neden üstüne alındın onu anlamadım ben...biz zaten vefaki oyuncularla hergece hazırlık maçı yapıyoruz...
yukarda bir daha maç yapalım diyede bir yazı yok zaten...
ama cidden anlamadım ne demek istediğini yada neden benim sana laf atmış olabilceğimi düşündün cidden merak ediyorum...

başka taktik yapsak yine yenilebilirdik yazdım üstüne birde...
cidden abim senin ya okumanda sıkıntı var
yada benim bilmediğim bir konuda benle ilgili sıkıntın var cidden çözemedim

abim sana laf eden yok...sen neden üstüne alındın onu anlamadım ben...biz zaten vefaki oyuncularla hergece hazırlık maçı yapıyoruz...
yukarda bir daha maç yapalım diyede bir yazı yok zaten...
ama cidden anlamadım ne demek istediğini yada neden benim sana laf atmış olabilceğimi düşündün cidden merak ediyorum...

başka taktik yapsak yine yenilebilirdik yazdım üstüne birde...
cidden abim senin ya okumanda sıkıntı var
yada benim bilmediğim bir konuda benle ilgili sıkıntın var cidden çözemedim
Est. Yakup abi bu konu hakkında bana farklı şeyler söyleyenler var konu senden bağımsız yanlış bir algı oluşturduysam kusura bakma lütfen. Benim yanlış anlamamdan dolayı olabilir.

Deleted User - 5243438

Ziyaretçi
yok sendemi bana hakaret edenlerdensin yo
Est. Yakup abi bu konu hakkında bana farklı şeyler söyleyenler var konu senden bağımsız yanlış bir algı oluşturduysam kusura bakma lütfen. Benim yanlış anlamamdan dolayı olabilir.
abim ben benim yazdıklarımdan söylediklerimden sorumluyumdur...
sizin hakkında kötü birşey konusanda yok konusan olsa zaten geceleri bizle oynayanlar zaten her seyin farkında olur cidden çok şaşırdım bu sekilde bir yazı yazmana...

ama şuna emin olabilirsin hiç bir zaman bizden kimse vefa ile maç yapıp onları yenelim diyen yok...

evet kendi ekibimizle karısık değil karşımızda başka bir rakiple maç istiyoruz sadece sebebide çok basit...

dün geceki maçta 2 tarafta kendi oyunlarını oynayamadı çünkü yakup şunu yapıcak diye hareket ettiler bizde benim böyle yapıcağımı düşüncekler diye hareket ettik...

söyle düşün ben 1000 casus bastım...benim sınırda saldırı oynıcağımı düşünüp bana dalmıcaklar diye aynı şekilde ressamı yani muhammedide destekleticem diye ona dalmadılar ben bastığım 1000 casusla 2 mizi korumuş oldum sadece karşı taraf beni tanıdıkları için ...

Açıklama için teşekkür ederim Yakup abi şahsını tanıdığımız için bizde çok memnunuz. Eyvallah.
yok sendemi bana hakaret edenlerdensin yo

abim ben benim yazdıklarımdan söylediklerimden sorumluyumdur...
sizin hakkında kötü birşey konusanda yok konusan olsa zaten geceleri bizle oynayanlar zaten her seyin farkında olur cidden çok şaşırdım bu sekilde bir yazı yazmana...

ama şuna emin olabilirsin hiç bir zaman bizden kimse vefa ile maç yapıp onları yenelim diyen yok...

evet kendi ekibimizle karısık değil karşımızda başka bir rakiple maç istiyoruz sadece sebebide çok basit...

dün geceki maçta 2 tarafta kendi oyunlarını oynayamadı çünkü yakup şunu yapıcak diye hareket ettiler bizde benim böyle yapıcağımı düşüncekler diye hareket ettik...

söyle düşün ben 1000 casus bastım...benim sınırda saldırı oynıcağımı düşünüp bana dalmıcaklar diye aynı şekilde ressamı yani muhammedide destekleticem diye ona dalmadılar ben bastığım 1000 casusla 2 mizi korumuş oldum sadece karşı taraf beni tanıdıkları için ...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Maç takip linki (Şifresiz :D) : https://ens1.tribalwars.net/guest.php?screen=ranking&mode=ally

Anlatım:

22:35 ---- Maçın ilk anlarında portekiz puan olarak daha agresif başladı.. TR ekibimiz takipte.. Puan farkı 500 e kadar çıksa da ben bu mesajı yazarken 200 puana kadar düştü :)
22:43 ---- TR takımımız an itibari ile öne geçti ve kontrolü eline aldı.. :)

ypidlY.png

22:42 Güncel oyuncu puan sıralaması

ypilhS.png

DeletedUser68297

Ziyaretçi
22:50 --- PT yeniden 500 puana varan (iniş-çıkış var sürekli) fark ile öne geçti.. Şu süreçte sanırım asker basımına biraz daha ağırlık vermeye başladık..
22:51 --- PT puan farkını 700 lere kadar açtı.. Takip sürüyor.
22:52 --- @|Burk| oyuncumuz harita anlamında biraz daha zor durumda etrafında 3 portekizli araya almış sorguya çekmeye bekliyor gibi :D
22:53 --- Klan puan farkı anlamında PT farkı 1K ya kadar çıkardı..