ütopya

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51053

Ziyaretçi
ahaha :D e kene'nin açılışları da hep esat'a yaptırmıyo muydum köfte :D yazılarımı klandakilere saklıyorum ben :D

hatırlamıyom ki :D o ara ben buraya sık girmezdim :))))
yandık disenee.. en çok ben yicem gibi.. sabah akşam antibiyotik misali girip çıkcam :D:D

DeletedUser55271

Ziyaretçi
ütopya w 27'ye kan kusturacak!
bekleyin!
geliyoruz!

sakin olun bakaym bu ne şiddet bu ne celal :)
altınızdan fay hattının yakınında olmayın da bi :)

ulan kurduğum cümleye bak ben gidiyom :D
altınızdan fay hattı geçiyo olmasın dikkat edin diyecektim tüm karizma yerlen bir :D:D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
:D:D:D ulan abdurrahman bide dergide yazıyodun bi ara :D:D o dergi tabi yürümez :D:D

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Her neyse bi kaç post atalım da yazı arkada kalsın gündeme gelmeyelim :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
2 sayfa sonra alıntı yapar yine gün yüzüne çıkarırım. O kadar kötü bir insanım ben :D Ayıbını örtmede gece gibi ol lafını bilmeme rağmen yapmıyorum o kadar da pisliğim :D

DeletedUser55271

Ziyaretçi
şu foruma fazla takılmama sebeplerimden biride yorum ne siliniyor ne düzenleniyor :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Aslında eskiden düzenleniyordu da artık onu da yapamıyoruz :D Yalnız flooda artık pek karışılmıyor o yüzden :D Abartılmadıkça tabi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Karışılmıyor diye bir şey yok hala yasak. Uyarınıza rağmen flood yaparsanız ceza alırsınız.

DeletedUser

Ziyaretçi
Karışılmıyor diye bir şey yok hala yasak. Uyarınıza rağmen flood yaparsanız ceza alırsınız.

Konuya atılan posttan 5 dk geçtikten sonra tekrar post atılırsa flood sayılmıyor diye hatırlıyorum imodum ? Doğruluk payı varmıdır ? Varsa ne kadardır ?

DeletedUser614

Ziyaretçi

Pek karışılmıyordan kastım biraz daha esnek olduğu yönündeydi =) Malum düzenleyemediğimiz için yanlış anlaşılmalarda yeni post atmamız gerekiyor tt1