çok güldüğüm bir rapor :D

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Yakalarsam emin diye bir arkadaşımız mustafa erol yaka1arsam da mustafa erol taklitçi troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Pardon doğu karıştırdı mı :) millet ne kadar da taklitçi değil mi tolga49 :)

bu yakalarsam öpersem seversem muhabbetini ilk kim çıkardı ali abi biliormusun? :D adamın biri bi nick yaptı ondan sonra herkes böyle nickler almaya başladı yok severimseni yok w5benim yok hanım kos keleşimi getir falan filan cart curt :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrik ederim kestiniz. Fakat 2balta 1 mis nedir diye soracağına biraz mantıklı düşünürseydin arkadasın neden öyle yaptıgını anlardın . Anlamadın madem ben anlatıyım ...

1- hedef köye önden 2 balta 1 mis atmasını ben söyledim fakat önünde şahlı ordu olacaktı tabiki olmadı oturum süresi dolmus yazısı cıkmıs sonucta
2- duvar sıfırken 2 balta 1 mis ölmez bunu bilmen lazım ortalık laga luga konustuguna göre .
3- bizde söyle düşündük tabi bu sansa baglıydı ilk misi 2 balta 1 misyonerle atarız köyü alırsa ikinci misimiz ölmeyecek 2 baltayı keser rahat cünkü ... 2 mis te sadakat düşük kalırsa misimiz elimizde kalacak senin gibi basit düşünmüyoruz en azından 2inci mise 2 balta koyupta 1 mis koyupta bosuna mis kestirmiyoruz :) ama uygulama da sıkıntı yaşadı dediğimiz gibi arkadas neyse sağlık olsun köyünüz hayırlı olsun

Ha bide şunu söyliyim uykusuzsaray ın hafif silahı ve hafif atlı seviyesi 3 olunca iş değişti :) yok kesiyordu emin ol simulator hesabı yapabilirsin

Bu açıklama mantıklı değil .

bassın misleri,yağmasız worldte ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Şuan gülüyorum koltuktan düştüm :) hatta yeni nickimi buldum koltuktan düştüm :)

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Aynen taklitler çoğaldı mustafa erol da abartmış :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bi an monatouru geronimo sandım dedim bunlar ne ara barıştı troll :D

DeletedUser

Ziyaretçi
aslında bunu koyacam ha :) oylarınız damlaya damlaya dağdan kestim kereste :D hahahahahahah

DeletedUser44399

Ziyaretçi
1 mis 1 hafif atlı yollasa anlarım da bu saçma bence :p