Üyeliksiz Forumu Görebilme

• Konuyu başlatan DeletedUser66036
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66036

Ziyaretçi
Merhabalar,
Bildiğiniz gibi forumda konuların %90'ını üyelik girişi yaparak okuyabiliyoruz ve bir arama yapmak istediğimizde yine üyelik girişi yapmamız gerekiyor.
Üyelik girişinin gereksiz olduğunu;
üyelik girişi yapılmadan forumun aramasını kullanılabilmesini ve forumdaki her konunun üyelik girişi yapılmadan okunabilmesini için gerekli düzenlenmelerin yapılmasını rica ediyorum.
Sizin düşünceleriniz nedir?

myw**

Dük
Giriş yapmak ile problemin nedir onu anlamadım . Benim düşüncem gereksiz bir istek olmuş..

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba,

Forumda bilgiye dayanan bölümlerde (Duyurular, Yardım ve Sorular) herhangi bir görüntüleme kısıtlaması olmadığını hatırlıyorum. Bunun dışında gizlenen içerikler dünyalara özel olan kısımdı. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan forum güncellemesi ile birlikte tekrardan bu görüntüleme ayarlarını gözden geçirebiliriz.

Ortalama Biri

Misyoner
Bazı yabancı sunucularda hemen hemen her yere üyelik olmadan girilip görülüyordu. Sadece yorum yazmak veya beğen tuşu için giriş yapacak şekilde geliştirilebilir burası da :p

DeletedUser23355

Ziyaretçi
Giriş yapmak ile problemin nedir onu anlamadım . Benim düşüncem gereksiz bir istek olmuş..

Üye değilsin, olmak da istemiyorsun, zaman kaybı.. Sadece duyuruları veya genel bir kaç şeyi görüntülemek istiyorsun.. Giriş yapmaktan ziyade, üye olmak istememek.. ben de zorla üye oldum foruma, duyuruları okuyamadığım için.