Üyelik Açıldığında Mobile Onay

• Konuyu başlatan NaRTsOsRiKuA*
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyuna üye olunurken mailin yanında telefon numarası alınabilir .. Her telefon numarasına bir üyelik olabilir.. Aktivasyon kodu telefona gelmeli .. Bundan sonraki süreçte diğer işlemler maille halledilebilir ( şifre değişikliği vb. ) Böylece açılan yüzlerce multinin önüne geçilebilir .. Bir oyuncu yüzlerce mail alabilir ama yüzlerce telefon numarası sıkar biraz =)

DeletedUser

Ziyaretçi
bir de şu konudaki mobile yi mobil ya da telefon onayı şeklinde değiştirebilir miyiz =D

DeletedUser53559

Ziyaretçi
bu şekilde bir güncelleme geleceği söylenmişti hatta birileri senin gibi multinin önüne geçilir demişti enisti galiba :) ama hala daha gelmedi bu nart ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
O zaman hatırlatmış olalım =D baskı kuralım ahaha =D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir şeyler yapmaya çalışıyorlar aslında iyi insanlar :p ama işte üstteki hayır diyince ya da gelip yapmayınca bizimkiler napsın =D

DeletedUser43475

Ziyaretçi
şimdiye kadar açılanlar ne olucak ?

ben olucağını sanmıyorum (olmasını isterim) olması için yönetimin çaba sarfetmesi lazım.

örneğin şimdiki hesaplar ne olucak adam oyunu bıraktı diyelim bayraklı premiumlu hesabı o hesap blokemi edilicek.

sistem geliştirilmesi ve telefon onayı olmadan hesapların açılmaması gerekir.

ama çok zor bi sistem olucağını sanmıyorum Nart :p

DeletedUser

Ziyaretçi
her dünyada farklı nicklerle oynayacak oyuncular için sıkıntılı bir işlem,şahsen ben aynı nickle oynamıyorum yeni dünyalarda tt2

DeletedUser50380

Ziyaretçi
nart abi iyi demişsinde. Bu oyunun yaş sınırı yok yani bu oyunu 7 den 70 e herkes oynayabilir. Bu durumda küçük yaştaki arkadaşlarımızın telefonu olmayabilir bu yüzden onaylama yapamayabilir. Ha dersen annesinden babasından yapsın. Bazıları bu konudada çekinebilir :) daha değişik bir sistem getirilebilir ama. Tc kimlik no çok abartı olur heralde :) ama numaraya benzer birşey

DeletedUser

Ziyaretçi
Güvenirliği düşündümüzde bence mantıklı değil sonuçta telefon numarası vermek sıkıntı olabilir....

JrFly

Dük
burda sövmeyeyim ben sen özele gel troll

Ülkede kalan son stoper oyuncusuna böyle söverim falan hiç yakışmıyor şahsen kırıldım şuan pub

Oylama olarak açılmış fakat oylayamıyorum nerde oylucaz onu ben çekimser kullanmak istiyorum.. :)

Bu arada konuyu kaynatıyorsun falan diye mesajlar geliyor da yapmıcaklar abi işte para kazanmıyorlar ki yapsınlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
nart abi iyi demişsinde. Bu oyunun yaş sınırı yok yani bu oyunu 7 den 70 e herkes oynayabilir. Bu durumda küçük yaştaki arkadaşlarımızın telefonu olmayabilir bu yüzden onaylama yapamayabilir. Ha dersen annesinden babasından yapsın. Bazıları bu konudada çekinebilir :) daha değişik bir sistem getirilebilir ama. Tc kimlik no çok abartı olur heralde :) ama numaraya benzer birşey

ortaokul çocuklarında bile telefon var artık =) kaldı ki bana kalsa zaten 18 yaş altını almıcan böyle oyunlara =) o güzelim beyinler başka işlere çalışsın =)

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Hahaha :) doğru diyorsun şu zamandan sonra altı alınmamalı eskiden herkes 10 20 yaş arasıydı şimdi bakıyorum hiç kalmamış herkes benden büyük :)

JrFly

Dük
ben 10 yıl önce başladıgımda herkes benden buyuktu 10 yıl geçti %80'i hala benden büyük troll

DeletedUser

Ziyaretçi
up up up bence bunu bir an önce yapın =) kore de var =D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.