Ücretsiz İnşaat plan kuyruğuna alma

RBarut33

Yasaklı
Merhaba arkadaşlar

Başlıkta gördüğünüz gibi sıra almanın ücretsiz olmasını düşünüyorum çünkü sıraya alırken de ücret alınıyor aksi durumda sıra kuyruğuna alınmıyor

Örneğin
Biraz gerçek tabanlı bir oyun olduğu için bu yapılan bana gerçeği haykırı gibi geldi. Sonuç olarak bir araba almayı planlarsanız paranız yoksa alamazsınız ama planı yapabilirsiniz parayı kazandıktan sonra arabamı alayım diyebilirsiniz. Bu nedenle ham madde toplanınca şunu yap şeklinde sıraya alma olması gerektiğini düşünüyorum

Fakat
Burada öyle bir şey diyemiyoruz varsa alabiliyoruz yoksa alamıyoruz inşaat etmeden önce planı yapabiliriz gelen ham maddelerle şunları inşa edin bunu yapın asker üretim şeklinde görevlendirme kuyruklarını ekleyebilmemiz gerekiyor fakat böyle bir şey yok.

Neden?
Arkadaşlar hepimiz insanız bazen plan yapıyoruz ve bu planı unutma şansımız çok yüksek veya o an öğreniyoruz yeni bir bilgi bu şekilde yönlendirmek istiyoruz daha sonra neden bunu yaptığımızı bilmeye biliyoruz unutabiliyoruz ham maddeyi beklerken her şey unutulabilir. Bu nedenle ham madde biriktiği zaman planları devreye sokacak bir işlem lazım.

Örnek olan
Arabanın olması için benzin olması gerekiyor demek gibi bir şey şu anki yaptığımız, plan olması için hammadde gereksinimi mantıksız

RBarut33

Yasaklı
Açıkçası oyuna başladıktan sonra sürekli beklemek beni sinir krizine soktu bu nedenle böyle bir geri bildirim oluşturmak istedim. premiumlar 5 standart kullanıcılar yine 2 olarak kuyrukta yer varsa alabilmeleri gerek. sonuçta o kuyruğun sırasını boşuna vermediniz. yapılacak planlarımız belli önce okul yap sonra öğrenci yetiştir

5 köye kadar bu dediğin yok ama 5 köyden sonra hesap yöneticisiyle bu dediğin planlama yapılıyor.
Benim fikrim 5 köy olmadan önce de yani 1 köy varken de hesap yöneticisi kullanılabilsin.
Yapalım siralamamizi köy gelişsin işte kendiliginden

RBarut33

Yasaklı
aynen sorun o işte tek köy için yok. belki köy almak istemiyorum tek kendi köyümü yükseltmek istiyorum. 5 Köy var olsa bile preminium paketinin olması gerek hesap yöneticisi alabilmen için. oda 200+ 200=400 preminium altın eder. bunu anca yüksek safhadakiler rahat tamamlar yani 5 veya üüstü köy sahipleri.