Öneriler

Önerileri beğendiniz mi?

• Evet

Oylar: 2 15,4%
  • Hayır

Oylar: 8 61,5%
  • Bazılarını beğendim

Oylar: 3 23,1%

• Toplam oy kullanan
    13

-AzraiL-

Yasaklı
İNNOGAMES in çok yanlış bir stratejisi var. Hammadde satarak premıum kazanmak diye birşeyin olmaması lazım. Çoğu Oyuncu birkaç dünyaya girip sadece premıum kasıyor.Böylece Kimsenin artık premıum satın almasına gerek kalmıyor.Bunu tamamen kaldırmalısınız. Oyuncular arasında eşitliği sağlamak içinde premıum ile hammadde alımının kaldırılması gerekiyor.Benim önerim

1-) Hammadde satıp Premıum puan almak kaldırılacak. Çünkü birkaç dünya da çoğu oyuncu premıum kasmak için giriyor. O yüzden premıum puan satın almaları ihtiyacı olmuyor.
2-)Premuım puanıyla hammadde alımı kaldırılacak.
3-) Premuım puan almanın da avantajı artırılacak.
--- Örneğin premıum puanla asker satın alma. Yani hammadde yerine premıum puan kullanılabilecek.İsteyen premıum puanla asker basar isteyen hammadde yle basar.Oyuncular arasında çok fark olmayacak.
---Premıum puanı ile inşaat yapılabilecek. Örneğin bir ana binayı 2.seviyeye artırma 5 premıum puan olacak. Seviye yükseldikçe premıum puan kullanımıda artacak.
Bunun gibi premıum puanın avantajları arttırılabilir.
4-)Dünya hızları arttırılıp dünya kapanması da çok uzun sürmeyecek.
5-)Dünya kapama şekli değiştirilebilir. Oyuncular arasında anket yapıp belirlenebilir. Şuan çok uzun sürüyor dünya kapanması. Oyunculara bıkkınlık veriyor bir süre sonra.
6-)Premıum puan fiyatlarında indirim yapılıp oyuncuların alması için teşvik edilecek. Büyük bir kampanya yapılabilir. 1 paket alana 2.ci bedava gibi.
7-)Diplomasi de müttefik klan ve Saldırmazlık anlaşması olan klanlara saldırılması yasak olacak. Yani saldırı yapmayı istese bile saldıramıyacak.Birde Müttefiklik ve SA bittikten 3 gün süreyle birbirine saldırılar yapılamayacak. Böylece diplomasi de etik lik sağlanacak
:cool:Diplomasi de bir klan başka klanı müttefik SA eklediğinde diğer klana da bildirim gidecek.Diğer klan onaylarsa anlaşma geçerli olacak. Örneğin bir klan bizim klanı müttefik olarak eklemiş bizim klanın haberi bile yok.
9-)Diplomasi de bir klan düşman olarak ekleniyorsa o klanla savaş durumunda olması gerekecek.Ya da Savaş durumundaysa o klan diplomasi de düşman olarak eklenmesi mecburi olacak. Bunun nedeni çok karışıklık oluyor. Örneğin bir klan bizimle savaşta ama diplomasi de nötr görünüyor. Sistem bunu otomatik olarak belirlemeli.
10-)Dünya kapatan klanın oyuncularına verilen ödül çok az. Ödüller çeşitlendirilmeli ve artırılmalı. Örneğin birinciye telefon vb.
11-)Dünya kapatan klanları tek bir dünyaya toplayıp güzel bir oyun zevki verir herkese. Örneğin dünya kapatan klanlar 50 kişiyle katılacak. Klan kurucuları kendi belirleyecek bu kişileri. Bu kişilerden başka kimse dünya ya katılmayacak. Demek istediğim Allstar klanlar gibi birşey olacak.

Premıum konusunda dediklerimi yapın 4-5 kat artar premıum satışlarınız.

Aklımda çok fikir varda yazmaya üşendim :) Yoksa yeni baştan mükemmel bir oyun kurgulardım.

DeletedUser66830

Ziyaretçi
Öncelikle iyi çalışmalar,

50. dünyada ciddi bir şekilde yaklaşık 250 kişilik ekibimizle oynamayı düşünüyoruz...

Sizlerden Tek ricamız hızlı bir dünya olması ve klan üye sayısının en az 50 olması bunu dikkate alırsanız çok mutlu oluruz...

HeyBizBurdayız

Baltacı
Öncelikle iyi çalışmalar,

50. dünyada ciddi bir şekilde yaklaşık 250 kişilik ekibimizle oynamayı düşünüyoruz...

Sizlerden Tek ricamız hızlı bir dünya olması ve klan üye sayısının en az 50 olması bunu dikkate alırsanız çok mutlu oluruz...

aşiret misiniz reis 250 kişilik ekip nedir :D

DeletedUser67879

Ziyaretçi
Bizim ekipte 1500 kisiden bahsediyor
Kuzenler falan gelcek aşiret savaşları bekliyoruz

DeletedUser68211

Ziyaretçi
Merhaba,
Daha önceleri de başıma gelen bir konu hakkında bir önerim olacaktı.
Az önce yanlışlıkla yaklaşık 200 tane saldırı raporunu daha bakmadan sildim. Ve çıldırmak üzereyim. Bu nasıl oluyor derseniz; op dışı normal rutin oyun zamanında sürekli yağma ve ticaret raporları geldiğinden hepsini seçip sil butonuna basmaya alışıyorsunuz.
2-3 gün önce büyük çaplı bir op yaptık. Ordular 3 gün önceden falan yollandı. 265 adet kami yolladım. Ve bugün öğlen raporları incelemeden op ile ilgili arkadaşlarıma atayım sonra raporlara bakarım dediğim 200 tane raporu ilet diyeceğime sil dedim.
Önerim şudur: Basit bir çöp kutusu veya geri dönüşüm kutusu. Bu kutunun aynı maillerde olan " silinmiş klasör" gibi, içerisinde bulunan raporların her hangi bir işlem yapılmadığı taktirde 1 hafta sonrasında otomatik olarak silinmesi tarzında bir şey olmasıdır.
Yani raporları sildiğimizde veya silerken ya direk çöp kutusuna göndersin, ya da hiç yoktan bir soru sorsun. Raporu sil dediğinizde " silmek istediğinize emin misiniz? " tarzında. Direk olarak siliyor. Bu hatayı illa ki yapan arkadaşlar olmuştur. Bu 200 raporun silinmesi benim yaptığım opun en keyifli kısmını kaçırmama sebep oldu. Tabi sonrasında da 2. tur için nasıl bir yol izleyeceğime engel oldu. Lütfen şu çöp kutusu olayını yapın. Zor birşey değil. Ama hayat kurtarır.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Merhaba,
Daha önceleri de başıma gelen bir konu hakkında bir önerim olacaktı.
Az önce yanlışlıkla yaklaşık 200 tane saldırı raporunu daha bakmadan sildim. Ve çıldırmak üzereyim. Bu nasıl oluyor derseniz; op dışı normal rutin oyun zamanında sürekli yağma ve ticaret raporları geldiğinden hepsini seçip sil butonuna basmaya alışıyorsunuz.
2-3 gün önce büyük çaplı bir op yaptık. Ordular 3 gün önceden falan yollandı. 265 adet kami yolladım. Ve bugün öğlen raporları incelemeden op ile ilgili arkadaşlarıma atayım sonra raporlara bakarım dediğim 200 tane raporu ilet diyeceğime sil dedim.
Önerim şudur: Basit bir çöp kutusu veya geri dönüşüm kutusu. Bu kutunun aynı maillerde olan " silinmiş klasör" gibi, içerisinde bulunan raporların her hangi bir işlem yapılmadığı taktirde 1 hafta sonrasında otomatik olarak silinmesi tarzında bir şey olmasıdır.
Yani raporları sildiğimizde veya silerken ya direk çöp kutusuna göndersin, ya da hiç yoktan bir soru sorsun. Raporu sil dediğinizde " silmek istediğinize emin misiniz? " tarzında. Direk olarak siliyor. Bu hatayı illa ki yapan arkadaşlar olmuştur. Bu 200 raporun silinmesi benim yaptığım opun en keyifli kısmını kaçırmama sebep oldu. Tabi sonrasında da 2. tur için nasıl bir yol izleyeceğime engel oldu. Lütfen şu çöp kutusu olayını yapın. Zor birşey değil. Ama hayat kurtarır.
Önerinizi yeni bir konu açarak paylaşırsanız daha verimli olacaktır.