Önerii

DeletedUser69958

Ziyaretçi
ne kadar müsait oluyorsunuz bilmiyorum ama renk katmak için Klanlar ekibinin de ekip olarak oyuna katılmasını tavsiye ediyorum. Hem belki anlamsızca küfür eden kişilere denk gelebilirler.

Ekran görüntüsünde küfür olduğu için kaldırdım. Bu tarz bir mesaj aldığında yapman gereken mesaj kutusunda bulunan "!" ünlem işaretine tıklayarak mesajı destek sistemine bildirmendir. İşlem yapmak için sunucuya katılmamiz mantıksız olur.

Hakaret Bildirimi Nasıl Yapılır?

Çöpenigseg

Kılıç Ustası
Oyunun başlangıç kısmında stratejilerinizi geliştirmeniz ve uygulamanız için çaylak süresi bulunmaktadır. Çaylak süresi içinde yağma yapmakta gelişim için önemli bir stratejidir. Bu nedenle engellemenin pek bir anlamı yoktur.
barbara saldırmaktan bahsetmiyorum, çaylak koruması olan oyuncu nasıl başka bir oyuncudan saldırı alamıyorsa başka oyuncuya da saldırmasın diyorum.

Ekran görüntüsünde küfür olduğu için kaldırdım. Bu tarz bir mesaj aldığında yapman gereken mesaj kutusunda bulunan "!" ünlem işaretine tıklayarak mesajı destek sistemine bildirmendir. İşlem yapmak için sunucuya katılmamiz mantıksız olur.
küfürlü her mesajı raporladım fakat aynı oyuncuyu tekrar gördüm oyunda :)
peki işlem yapmak için değil de renk katmak için gelebilirsiniz bence