Öneri

Kazuhira

Acemi
Merhaba değerli yöneticiler, oyuncular bi öneri sunmak istedim.

Önerim ; Köylere yağma saldırısı gönderirken ODUN,KİL,DEMİR yada HEPSİ seçeneğini çıkması üzerine. Harita dan barbar köye saldıra tıklarken ODUN,KİL,DEMİR veya HEPSİ seçeneği çıkabilir. "ODUN lazımsa odun al gel" yoksa boş dönsün ordu. Yağmaya giderken sadece DEMİR yağmala, seçenekleri çıkması oyunu biraz da özelleştirebilir zannımca. KİL varsa sadece KİL al seçeneği çıkması, sadece ODUN ya da HEPSİ ne varsa al gel seçeneğin çıkması gibi. Market çok elverişli olamayabiliyor. Çok teklif de koymak oyuncunun işine gelmiyor açıkçası. İyi oyunlar, İyi çalışmalar.

Tibelda

Emekli Görevli
Merhaba değerli yöneticiler, oyuncular bi öneri sunmak istedim.

Önerim ; Köylere yağma saldırısı gönderirken ODUN,KİL,DEMİR yada HEPSİ seçeneğini çıkması üzerine. Harita dan barbar köye saldıra tıklarken ODUN,KİL,DEMİR veya HEPSİ seçeneği çıkabilir. "ODUN lazımsa odun al gel" yoksa boş dönsün ordu. Yağmaya giderken sadece DEMİR yağmala, seçenekleri çıkması oyunu biraz da özelleştirebilir zannımca. KİL varsa sadece KİL al seçeneği çıkması, sadece ODUN ya da HEPSİ ne varsa al gel seçeneğin çıkması gibi. Market çok elverişli olamayabiliyor. Çok teklif de koymak oyuncunun işine gelmiyor açıkçası. İyi oyunlar, İyi çalışmalar.

Öncelikle konunun yeri yanlış değerli fikirlerinizi öneriler bölümünde konu açarak paylaşmanız gerekli. Diğer yandan uygulanabilir bir öneri olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca genel olarak buna ihtiyaç olduğunu da sanmıyorum. İhtiyaç fazlası maden markette değerlendirilebiliyor.

+1 klanlar ekibi için fazla mantıklı kabul etmezler bunu preye zarar verir

Öneriler ile ilgili kararı klanlar destek ekibi değil şirket veriyor. Klanlar destek ekibi olarak sadece fikrin şirket ve oyuncular için uygunluğunu değerlendiriyoruz. Bugüne kadar birçok oyuncu talebi gerçekleşmiş durumdadır. İyi bir fikriniz varsa bunu sunmaktan çekinmeyin. Her konuyu premium puana bağlamaktan daha iyi bir yoldur.