Ön Kayıt

'#2016' forumunda harbystar tarafından 2 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. harbystar

harbystar Baltacı

Alınan Beğeniler:
    226
    Merhabalar millet yine ben yine bir fikir daha :) Bilgisayar programcılığı sağ olsun fikir bulma kanımda var. Şimdi şuan ki ankette de gördüğünüz üzere bir dünyanın başlama tarihi sıkıntımız var. Buna şöyle bir çözüm konulsa ;

Dünya için ön kayıtlar başlatılsın ve belli bir katılıma ulaşıldığı andan itibaren 24 saatlik süreç başlasa ve süre bitiminde dünya otomatik aktif olsa nasıl olurdu ?

2. kingstone

kingstone Ağır Atlı

Alınan Beğeniler:
    15
    neden böyle bir şeye ihtiyacın oldu anlamadım :)

yöneticiler dünyayı ayarlayıp açıyor, kendiliğinden açılması sorunlara yol açacaktır. 33.dünyanın açılışında bile sıkıntı olmuştu.

3. harbystar

harbystar Baltacı

Alınan Beğeniler:
    226
    Örnek olarak 34. Dünyanın ön kayıtı açılsaydı ve atıyorum 5,000 üyelik bir katılım olana kadar sistem bekleseydi. Tarihe göre değil katılım sayısına göre dünya başlamış olurdu.

4. Mayis

Mayis Takım Lideri Klanlar Ekibi

Alınan Beğeniler:
    2.529
    Öneriniz için teşekkürler ancak dünya başlangıç tarihinde sıkıntı yok. Sadece bir oylama mevcut. Oylama sonucuna göre dünya açılışı belirtilen tarihte ya da bir hafta sonra açılacak. Bununla birlikle öneriniz hangi sıkıntıya çözüm olacak onu da tam olarak anlayamadım.

5. harbystar

harbystar Baltacı

Alınan Beğeniler:
    226
    Çözüm yada yenilik benimki bir fikir paylaşımı. Anlaşılmayacak bir şey yok :)

6. Mr.Storm

Mr.Storm Topluluk Yöneticisi Klanlar Ekibi

Alınan Beğeniler:
    459
    Dünyalar manuel olarak tarafımızdan başlatılmak zorundadır. Başlangıç işlemleri otomatik yapılamayacak kadar kompleks bir süreçtir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.