Öğretici Konu

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Trollden arkadaşlar hepinize merhaba. Hak veriyorum 6 7 ayda bi büyük op yapıyorsunuz kafa karışıklığı olabilir.

Oyunda misyonerin gidebileceği en fazla süre bellidir. Aleykümselam denen arkadaş, küfür ettiğin için forum hesabın banlıdır ama klandaşların sana söylesin, 93 saatten mis fake atınca ben onu hadi diyelim 50 saat sonra gördüm (!) yine de gelişim sürelerine bakarak mis olmadığını anlayabilirim. Hayır atıyon bari kılıçla falan at ki aa gözden kaçırdım acaba bu mis miydi diyebilelim.

136 saat mis mesafesi olan yerden 200ms ile 4 saldırı geliyor hmmm hemen bu köye 20şer k destek yığmalıyım.

[URL='https://tr42.klanlar.org/game.php?village=29346&t=5422100&screen=info_command&id=1865467305&type=other']
snob.png
mis fake [/URL] y-53 (466|329) K34 D006 (498|560) K54 aleykümselam 233.2 12.02. tarihinde saat 00:19:03:909
mis fake y-53 (466|329) K34 D006 (498|560) K54 aleykümselam 233.2 12.02. tarihinde saat 00:19:04:109
mis fake y-53 (466|329) K34 D006 (498|560) K54 aleykümselam 233.2 12.02. tarihinde saat 00:19:04:309
mis fake y-53 (466|329) K34 D006 (498|560) K54 aleykümselam 233.2 12.02. tarihinde saat 00:19:04:509

Eyy Galaksi hemen buna mis arası girin hemde gece bonusuna atmış kesmesi kolay olur :p

S.D.44

Baltacı
şimdi olayı bir cümleyle özetlemek isterim.

İNSAN KARŞISINDAKİNİ KENDİ GİBİ SANIRMIŞ. Yani arkadaş acemi seni de acem mi sandı acaba?. benim 2.5 yaşındaki oğluma sorsan bu mis değil der:).

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Belki adamın misleri sporcu o fazla yol yürüyor eh insanlik hali bende 3 gün sonra görmüş olabilirim :D

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Şuan insanlığın üremesiyle ilgili bir belgesel izlemekteyim. Çok ilginç birşey

DeletedUser62551

Ziyaretçi
Trollden arkadaşlar hepinize merhaba. Hak veriyorum 6 7 ayda bi büyük op yapıyorsunuz kafa karışıklığı olabilir.

Oyunda misyonerin gidebileceği en fazla süre bellidir. Aleykümselam denen arkadaş, küfür ettiğin için forum hesabın banlıdır ama klandaşların sana söylesin, 93 saatten mis fake atınca ben onu hadi diyelim 50 saat sonra gördüm (!) yine de gelişim sürelerine bakarak mis olmadığını anlayabilirim. Hayır atıyon bari kılıçla falan at ki aa gözden kaçırdım acaba bu mis miydi diyebilelim.

136 saat mis mesafesi olan yerden 200ms ile 4 saldırı geliyor hmmm hemen bu köye 20şer k destek yığmalıyım.

snob.png
mis fake y-53 (466|329) K34 D006 (498|560) K54 aleykümselam 233.2 12.02. tarihinde saat 00:19:03:909
mis fake y-53 (466|329) K34 D006 (498|560) K54 aleykümselam 233.2 12.02. tarihinde saat 00:19:04:109
mis fake y-53 (466|329) K34 D006 (498|560) K54 aleykümselam 233.2 12.02. tarihinde saat 00:19:04:309
mis fake y-53 (466|329) K34 D006 (498|560) K54 aleykümselam 233.2 12.02. tarihinde saat 00:19:04:509

Eyy Galaksi hemen buna mis arası girin hemde gece bonusuna atmış kesmesi kolay olur :p

Fake atmasını bile bilmeyen klana 100 köy vermişiniz çok manidar :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi

snob.png
mis fake y-53 (466|329) K34 D006 (498|560) K54 aleykümselam 233.2 12.02. tarihinde saat 00:19:03:909

Yanlis anlamada Alperen klanlar arasinda atismalar olur tartismalar olur bunlar hem foruma renk katar hem savasi guzellestirir fakat hersey tadinda birakilmalidir.Sen surekli buraya gelip sacma basliklar konular aciyorsun bence bunlara gerek yok dostum atismanin bile belli bi duzeyi vardir her seyin basligini burda acmaya gerek yok saygi duydugum birisisin umarim dediklerimi Yanlis anlamassin :)

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Fake atmasını bile bilmeyen klana 100 köy vermişiniz çok manidar :)

@ALPERZZ* işte bunun gibi foruma 2 günde köy alınca post atabilen adamlar yüzünden sürekli böyle başlıklar açıyorum,gel adam gibi yaz devamlı bi muhabbet dönsün ama sen forumu boykot ettirip bi opta köy alınca hemen "İSTATİSTİK ATSANIZA HADİ SİMDİ" diye ne zamandır bakmadığın foruma giriyosan bende forumun tadını karşı taraf için sürekli kaçırmakta bi beis görmüyorum :)

Sagolasin yorumun için,sen yetkili bi abiye benziyon bana köy versene mislerim birikti köy de alamıyorum epulimden :p

DeletedUser63512

Ziyaretçi
@ALPERZZ* işte bunun gibi foruma 2 günde köy alınca post atabilen adamlar yüzünden sürekli böyle başlıklar açıyorum,gel adam gibi yaz devamlı bi muhabbet dönsün ama sen forumu boykot ettirip bi opta köy alınca hemen "İSTATİSTİK ATSANIZA HADİ SİMDİ" diye ne zamandır bakmadığın foruma giriyosan bende forumun tadını karşı taraf için sürekli kaçırmakta bi beis görmüyorum :)

Sagolasin yorumun için,sen yetkili bi abiye benziyon bana köy versene mislerim birikti köy de alamıyorum epulimden :p

@KinG Joffrey ** murat reis candir ya :)

Haritada yerine baktimda cok uzagiz senin mislerin benim bolgeye seyahat etmesi yasak :D

DiOny SoS

Hafif Atlı
Sen gel kıtanda o kadar klanı yık,
Toki ile uğraşırken bunlardan -200 fark ye toki yıkılsın,
Toki yıkıldıktan sonra -200 den +800 e fark at,
adamlar farkı 200 kapattık diye dünyayı kapattık havasına girsin :)

Üzülmeyin beyler sizleride anlıyorum, 3 vs 1 haritanın %75 ini elinizde tutarken bu oranı %50 lere çektik hazmedemiyorsunuz fakat bende bunu şuna bağlıyorum. Bu dünyada rakibimiz olan oyuncuların çoğu hiç bir klan çatısı altında bu kadar rahat gelişip bir daha bu puanları yada oyunun bu evrelerini göremeyecek oyuncular. Onun için inanın çok anlayışlı davranıyorum size hatta bu akşam yönetimdeki diğer arkadaşlarla bir konuşup bu arkadaşlar çok sevindi bi 100 köy daha verelim teklifi sunucam diğer türlü maç tek kaleye dönünce bi tadı tuzu kalmıyor malum :)

DeletedUser62551

Ziyaretçi
@Osmanbey06 İşin aslı sürekli foruma girip post kasacak kadar vaktim yok ama elimden geldiğince 3,4 günde bir olsa da girip yazılanları okuyorum. Her yazılana cevap verme açıklama gibi zorunluluğum da yok sen istediğini yaz bu beni bağlamaz seni bağlar isterseniz her gün TROLL şöyle böyle konuları da açıp birbirinizi gazlayabilirsiniz.

@DiOny SoS anlayışından ötürü teşekkür ederim. 100 değil onu 1000 yapalım nede olsa bu klanın yüzde 99u ÇÖP hayatlarında köy nedir nasıl alınır görmemişler. Sizin yardımlarınızla anlatacak bir anıları olur garibanların :D

DeletedUser63512

Ziyaretçi

Üzülmeyin beyler sizleride anlıyorum, 3 vs 1 haritanın %75 ini elinizde tutarken bu oranı %50 lere çektik hazmedemiyorsunuz fakat bende bunu şuna bağlıyorum. Bu dünyada rakibimiz olan oyuncuların çoğu hiç bir klan çatısı altında bu kadar rahat gelişip bir daha bu puanları yada oyunun bu evrelerini göremeyecek oyuncular. Onun için inanın çok anlayışlı davranıyorum size hatta bu akşam yönetimdeki diğer arkadaşlarla bir konuşup bu arkadaşlar çok sevindi bi 100 köy daha verelim teklifi sunucam diğer türlü maç tek kaleye dönünce bi tadı tuzu kalmıyor malum :)

Sana yakistiramadigim bi yazi olmus Hasan :).Troll klanini asagilayici bir yazi olmus.Belki haklisin bazilarinin bir daha bu evreyi bu puanlari goremeyecekleri dogrudur.Buna bende katiliyorum.Evet kendinizi kanitlamis oyuncularsiniz lakin ayni sekilde troll klaninda da onceki worldlerde kendini kanitlamis oyuncular var.Galaxy daha iyi olabilir troll klanindan ama bu tur savaslarda her sey olabilir sıKılmayan ve sabırlı olan taraf kazanır.Troll cok toplama bi klan oldu zaten organize olamama nedenleride bu.Trollden size gecenler oldu kendi icinde uyeleri arasinda sorun yasadi oyun basindan beri biliyorsun tabi bunlar troll klaninin sorunlari ama savasta onde olmaniz yada galaxynin iyi bir klan olmasi sizlerin iyi bir oyuncu olmasi karsi tarafi asagilama hakki vermez .Bu bir oyun birbirimizi kirmaya gerek yok yani saygi duymak lazim.Dedigim gibi iki tarafda da kaliteli oyuncular var bu tur savaslarda 500-600 farkin onemi yok sabirli ve sikilmayan taraf kazanacaktir.

70full köyü ben verdim o da sayılıyor mu :p

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Biraz alınganlık başladı dünya başında yoktu kilicbey cuntaci falan bi parça muhabbet edilebiliyodu,o zaman da kaliteli içerikler oluyordu haliyle. Kimse olmayınca sıkıcı oluyor bi de w42 forumu zaten diğerlerine göre pasif,vaktim yok diyerek karşı tarafa işsiz imajı vermeyelim 2 dakika sürüyor her şeyi okusan:D

Yani burası forum sonuçta,keşke komutları açık olan bi arkadaş 128 saatlik yere mis fake atsa da onu da buraya paylaşsam gerçekten bekliyorum :D

DeletedUser65488

Ziyaretçi
@Osmanbey06 İşin aslı sürekli foruma girip post kasacak kadar vaktim yok ama elimden geldiğince 3,4 günde bir olsa da girip yazılanları okuyorum. Her yazılana cevap verme açıklama gibi zorunluluğum da yok sen istediğini yaz bu beni bağlamaz seni bağlar isterseniz her gün TROLL şöyle böyle konuları da açıp birbirinizi gazlayabilirsiniz.

@DiOny SoS anlayışından ötürü teşekkür ederim. 100 değil onu 1000 yapalım nede olsa bu klanın yüzde 99u ÇÖP hayatlarında köy nedir nasıl alınır görmemişler. Sizin yardımlarınızla anlatacak bir anıları olur garibanların :D

Kanki naber?

DiOny SoS

Hafif Atlı
isterseniz her gün TROLL şöyle böyle konuları da açıp birbirinizi gazlayabilirsiniz.

Yaptıklarınızı elinizden geldiğince inkar ediyorsunuz. Yapmadığınız birşeyi söylesek burayada doluşursunuz ondan şüphem yok :)

Sana yakistiramadigim bi yazi olmus Hasan :)

Kaçırdığın bir nokta var. Ben trollden tek iletişim kurabildiğim kişi olan kilicbey e özellikle yazdım. Olanı biteni biliyorsunuz sürekli adam çekme çabasında olup elinizde patlayan bu işi beceremeyende sizsiniz fakat biz başarıp çekince sıkıntı oluyor diye. Çünkü üyelerin çoğunun cidden haberi bile yok bu bazı kişilerin çevirdiği işlerden. Ona yazdığım mesajda da bu çekilmeler olduktan sonra ortalık gerildi fitili siz ateşlediniz bizde daha çekicez dedim ona göre şimdiden biz böyle böyle yapmıştık diyin ki millet eğrisini doğrusunu bilsin ortalık gerilmesin bu şekilde oynamayı sizinkiler seçti. Fakat bizim konuşmamızdan sonra bu hakaret seviyesi 1 tık daha yükseldi hemde yöneticileri tarafından falan onun için bu saatten sonra ben buraya ne yazarsam yazayım bana yakışır. :)

FARAZA

Markiz
Biraz alınganlık başladı dünya başında yoktu kilicbey cuntaci falan bi parça muhabbet edilebiliyodu,o zaman da kaliteli içerikler oluyordu haliyle. Kimse olmayınca sıkıcı oluyor bi de w42 forumu zaten diğerlerine göre pasif,vaktim yok diyerek karşı tarafa işsiz imajı vermeyelim 2 dakika sürüyor her şeyi okusan:D

Yani burası forum sonuçta,keşke komutları açık olan bi arkadaş 128 saatlik yere mis fake atsa da onu da buraya paylaşsam gerçekten bekliyorum :D

güzel mazi :D