Çukur Klanı

arsizbirprens

Mızrakçı
fafafafaf.jpg

Çukur Klanı dostlarımız ile kurulmuş olan yeni bir klandır.
Klanımızda bulunan oyuncuların hepsi daha önce aynı klanda oynamıştır sadece klan ismi olarak yeni bir oluşum diyebiliriz.

Klanımız bir oyun için saygısını, sevgisini kaybetmemiş kişilerden oluşmaktadır.
Dünya kapatırız diye %100 bir iddaa'mız yok, sırf bu iddia'ya girip world sonuna doğru bir başka klana sığınmamak için kesin bir dille illa dünya kapatırız demiyorum ;)

Her ne kadar Rahmetli İdris Koçavalı'dan müsade anlamasak ta klan ismi için, her birimiz birer Yamaç Koçavalı, Cumali Koçavalı gibi olamasak ta,
ÇUKUR BİZİM EVİMİZ diyebiliriz :D

Klasik 14 dünyasın da oynayan tüm klan ve tüm oyunculara başarılar dileriz..

arsizbirprens

Mızrakçı
Başarılar. Bu klan haritada sinek bile görse klana davet eden generalsin değil mi?

Geçen her defasında sana yazsam da anladığım kadarı ile anlama kapasiten cidden çok düşük.
Buralar senin zeka seviyene kadar düşmeyecek insanlar ile dolu.

Klanın adı belli, eğer hala Generals klanı olsaydık emin ol korkmadan klan adımızı yazardık.
Bizler farklı bir oluşumuz ve durumumuz bu şekilde devam edecektir.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Geçen her defasında sana yazsam da anladığım kadarı ile anlama kapasiten cidden çok düşük.
Buralar senin zeka seviyene kadar düşmeyecek insanlar ile dolu.

Klanın adı belli, eğer hala Generals klanı olsaydık emin ol korkmadan klan adımızı yazardık.
Bizler farklı bir oluşumuz ve durumumuz bu şekilde devam edecektir.
Yorum yapan ve üyelerinin yorum yaptığı yerler göz önüne alınınca diğerleriyle bir bağ olduğu gibi gösteriyor. Kendini dizi karakterinde ki gibi gösteren biri benim kapasitemi sorguluyor:) Bu dünya istediğin gibi olur umarım, diğerlerinden uzak durmaya bak:)

arsizbirprens

Mızrakçı
Yorum yapan ve üyelerinin yorum yaptığı yerler göz önüne alınınca diğerleriyle bir bağ olduğu gibi gösteriyor. Kendini dizi karakterinde ki gibi gösteren biri benim kapasitemi sorguluyor:) Bu dünya istediğin gibi olur umarım, diğerlerinden uzak durmaya bak:)

Hahahahha bana laf diyene bak, kendilerini pars ordusu zanneden kişi kalmış bana ne diyor.

Biz oyun oynarken, eğlenmeyi biliyoruz mesela, ayrıca burasının oyun olduğunu biliyoruz kendimizi real hayat ile oyun arasında sıkıştırmıyoruz.

Ayrıca biz Generals ile hiç bir bağımız yok demedik ki sana, klasik 14 dünyasında ve belki bunda sonra ki oyun dünyalarında aynı isim ile olmayacağız dedik, yoksa Generals klanın da oynayan kişilerin bir çoğu real hayatta görüştüğümüz ve abi kardeş, abla kardeş gibi olduğumuz kişilerdir.

Bizler sadece oyun içerisinde farklı klanlar ve farklı yollar izlemek istedik.

Ama şimdi ben sana bunu günde 50 defa da yazsam anlamazsın çünkü sende mantık, algılama gibi durumlar az çalıştığından dolayı geç anlarsın veya belki anlamazsın bile
:D:D:D